Moja chrześniaczka skończyła niedawno osiemnaście lat. Nie mogę uwierzyć, że to tak szybko zleciało. Pamiętam przecież doskonale gdy się urodziła i mam wrażenie, że to było wczoraj. Teraz jest już młodą i piękną kobietą.

Zakup łańcuszka na urodziny

łańcuszek złoty celebrytkaUważam, że na swój wiek jest bardzo dojrzała. Od dawna wie czego chce i konsekwentnie do tego dąży. Co jest jednak w jej wieku rzadko spotykane. Zastanawiałam się więc co jej kupić z tej okazji. Chciałam żeby miała jakąś pamiątkę po mnie, ale jednocześnie żeby było to coś z czego będzie się cieszyła. Zaczęłam więc czytać w internecie informacje o tym co najlepiej jest kupić na taką okazję. I dowiedziałam się, że dobrze jest kupić biżuterię złotą. Stwierdziłam, że jest to bardzo dobry pomysł. Pewnie dlatego, że sama lubię dostawać łańcuszki czy też kolczyki. I znałam dobry sklep internetowy z biżuterią gdzie były dobre ceny. Gdy zaczęłam oglądać różne rzeczy od razu spodobał mi się łańcuszek złoty celebrytka, który był elegancki ale zarazem delikatny. Od razu przypomniało mi się, że wiele gwiazd, które widziałam w telewizji takie łańcuszki także posiada. Także było to coś bez wątpienia modnego. Do tego cena nie była zbyt wygórowana. Podjęłam więc decyzję, że kupię ten a nie inny łańcuszek. Otrzymałam go po kilku dniach. Zamawiałam zresztą już coś z tego sklepu i wiedziałam, że bardzo szybko są tam realizowane zamówienia. Łańcuszek przyszedł w ładnym pudełeczku, także nie musiałam już w nic dodatkowego go pakować.

Gdy dałam chrześniaczce prezent od razu go odpakowała. Nie przypuszczałam nawet, że aż tak ucieszy się z prezentu ode mnie. Od razu też zdjęła ten łańcuszek, który miała na sobie i założyła ten ode mnie. Widziałam, że jej koleżanki, które były na jej urodzinach także podziwiały prezent ode mnie.