Wybierając wiertarko-wkrętarkę, najlepiej postawić na narzędzie dwubiegowe. Takich narzędzi jest na polskim rynku całkiem sporo, ale dobrze jest wybrać znaną i cenioną markę. Taką jest z pewnością marka Hitachi. To właśnie wśród urządzeń tej marki można znaleźć wysokiej jakości wiertarko-wkrętarkę.

Praca wiertarki nieograniczona kablem zasilającym

hitachi ds10dalTo urządzenie nadaje się nie tylko do wiercenia otworów, ale również idealnie sprawdza się przy wkręcaniu wkrętów. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup takiej wiertarko-wkrętarki. W urządzeniu znajduje się akumulator litowo-jonowy, co okazało się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest to akumulator 10,8V. Poza tym w wiertarko-wkrętarce moment obrotowy regulowany jest w skali 22-stopniowej. Warto wspomnieć też o tym, że obroty w wiertarce można swobodnie przełączać albo w prawo albo w lewo. Takie urządzenie jak hitachi ds10dal to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów. Urządzenie to powinno znaleźć się w każdym garażu czy w warsztacie. Z jego pomocą można szybko wykonać najważniejsze prace domowe i nie tylko. W wiertarko-wkrętarce uchwyt wiertarski posiada automatyczną blokadę. W zestawie znajduje się jeszcze latarka akumulatorowa, która znacznie ułatwia pracę. Prace montażowe czy remontowe nie będą już stanowiły żadnego problemu z wiertarko-wkrętarką marki Hitachi. Każdy taki zestaw sprzedawany jest w specjalnej walizce transportowej. To bardzo ważne, bo właśnie dzięki temu można swobodnie przenosić wiertarko-wkrętarkę z miejsca na miejsce.

W urządzeniu znajduje się również elektryczny hamulec. Jego zadaniem jest zwiększenie efektywności pracy. Praca nie jest ograniczona żadnym kablem zasilającym, jak to bywa w przypadku wielu innych urządzeń dostępnych na polskim rynku. Urządzenie pozwala na pracę w drewnie i stali.