Tak na prawdę każdy doskonale wie jakie magiczne właściwości ma reklama. Ja prowadziłem warsztat stolarski, który dopiero wchodził na rynek. Oferowałem meble z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Jednak wkraczając w ten biznes musiałem pamiętać, że muszę jakoś ugruntować swoją pozycję.

Reklama miała podkreślać nasz nowoczesny sprzęt

ręczna okleiniarka do obrzeżyDlatego już na samym początku zainwestowałem w odpowiednią reklamę. Agencja, którą wybrałem stworzyła dla mnie katalog w którym umieściłem wszystkie oferty swojego zakładu. Na dodatek podkreśliłem sprzęt jakim operujemy. Ostatnio przyjechała do nas ręczna okleiniarka do obrzeży. Dzięki niej z łatwością mogłem podejmować się tych o wiele trudniejszych wyzwań dotyczących bardziej personalnego podejścia. Z doświadczenia wiedziałem, że nie którzy klienci pragną nie typowych kształtów, które będą pasowały do ich wnętrz. Aby to zapewnić kupiłem ręczną okleiniarkę. Teraz również chciałem pokazać ją w naszej reklamie, która podkreślała nowoczesny sprzęt jakim operujemy. Uznałem, że to zwiększy pozytywny wizerunek i sprawi, że inni będą dostrzegać nas jako profesjonalny zakład. W przypadku okleiniarek było to bardzo ważne, ponieważ one dawały nam najszersze pole do popisu. Dzięki temu każdy z pracowników mógł wykonywać te najbardziej wymagające meble. Oczywiście reklama dla nas była podstawą podstaw. Bez niej przedsiębiorstwo nie miało racji bytu, ponieważ nikt o nim nie słyszał. My skupiliśmy się również na stronie internetowej oraz filmowym blogu.

Tam zamieszczaliśmy zdjęcia naszych nowych sprzętów, które były dla nas nie zwykle ważne. Często miejsca, które tego nie miały były o wiele mniej widoczne. Miałem nadzieję, że moja współpraca z agencją reklamową będzie widoczna i przyniesie efekty w postaci klientów.