Każdy sklep, który dba o swoją pozycję konkurencyjną, przywiązuje dużą wagę do aranżacji wnętrza. Wymagający klient zwraca uwagę nie tylko na dostępność i jakość produktu, ale też na jakość obsługi, atmosferę i wygląd wnętrza. Dzięki profesjonalnej prezentacji produktu można przekonać najbardziej wymagającego klienta.

Zaawansowane systemy regałowe – o gondolach sklepowych

gondole sklepoweRegały sklepowe w dużym stopniu wpływają na atrakcyjność wnętrza sklepu i pozytywny odbiór klienta, zapewniają efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Wykorzystywane są w : sklepach samoobsługowych, marketach, dużych centrach handlowych, drogeriach. Dzięki gondolom sklepowym, w odpowiedni sposób można eksponować różnego rodzaju produkty : żywność, materiały budowlane, kosmetyki, materiały biurowe. Gondole sklepowe można dostosować do powierzchni handlowej którą dysponujemy. Solidnie i ciekawie wykonane gondole, ze względu na przyciągnięcie uwagi klienta, ustawiane są przeważnie w centralnym miejscu sklepu. Podstawą gondoli jest stelaż, wykonany zwykle z profili stalowych. Dodatkowe akcesoria to : półki, blaty, drążki, wsporniki. Zależnie od oczekiwań, półki mogą być wykonane z płyty wiórowej lub szkła. W zależności od potrzeby wyeksponowania produktów, tego typu systemy regałowe pozwalają na rozmieszczenie półek w różnych miejscach. Nie bez znaczenia jest również możliwość wyboru w zakresie : wymiarów, kolorystyki, rodzaju konstrukcji, sposobu wykończenia, różnych opcji oświetlenia.

Z pewnością warto zainwestować w tego rodzaju systemy regałowe. Producenci gondoli sklepowych mając na uwadze innowacyjność przedsiębiorców, oferują interesujące i nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalność. Uniwersalny charakter gondoli pozwala na dopasowanie tego rodzaju systemów regałowych do każdej branży.