Nowoczesne wesele wymaga także nowoczesnych elementów. Muzyka i menu to nie wszystko. Jeśli chcecie, by całość pięknie prezentowała się na fotografiach, pomyślcie o dekoracjach. Wiele firm oferuje przygotowanie kwiatów, ale też innych elementów. Coraz popularniejsze jest też światło dekoracyjne.

Udekoruj salę weselną za pomocą światła

dekoracja światłem warszawaOświetlenie sal bankietowych podczas wesela oraz innych uroczystości z pewnością uzupełni dekoracje. Możecie zaskoczyć swoich gości zabawą światłami. Może to stosunkowo młoda moda – dekoracja światłem warszawa, a także inne miejscowości już oferują jednak tego typu usługi. Co znajdziecie w ofercie firm zajmujących się tą dziedziną? Zacznijmy od stołów. Właśnie tak, na nich też można umieścić świetlne dekoracje, na przykład szklane ledowe wazony. Okej, same wazony nie są ledowe, ale zawierają świecące elementy, które pięknie prezentują się na stołach, choćby obok kwiatów. Poza tym wiele innych elementów do wyboru. Te najbardziej popularne czy najbardziej powszechne to oczywiście oświetlenie parkietu do tańca oraz stołów. Wiadomo, że nie są to uderzające po oczach reflektory, a gustowne światła, których kolor możecie wybrać sami. Fajnie za pomocą wiązki światła możecie też zaznaczyć miejsce, gdzie siedzi młoda para. Z pewnością ładnie będzie to wyglądało. Jeśli zdecydujecie się dodatkowo na koncertową mgłę, to w połączeniu z oświetleniem w miejscu, gdzie się tańczy, da ona znakomity efekt.

Poza tym warto spróbować na przykład podświetlanych liter, tworzących jakiś napis. Postawiony na podłodze może być ciekawym miejscem do pozowania do zdjęć. Oczywiście kolor światła, intensywność, a także ruch – to wszystko można kontrolować, dlatego dobrze jest wynająć także technika, który będzie się tym wszystkim zajmował.

Kategorie: Usługi