Mój brat jest budowlańcem i ma wiele zleceń. Sporo czasu spędził na różnych budowach zagranicznych i dzięki temu zdobył tam sporo doświadczenia, które jest wyjątkowo potrzebne w trakcie wykonywania prac remontowych. kiedy bat wrócił do Polski postanowił otworzyć swoją firmę i wykonywać zlecenia u klientów.

Brat polecił mi panele

panele Loft SystemJak dowiedziałam się, ze brat ma trochę mniej pracy poprosiłam go o odświeżenie mojego salonu. Chciałam w nim coś zmienić żeby był bardziej nowoczesny. Wiedziałam, że brat mnie nie wykorzysta i tańszym kosztem uda mi się wprowadzić w salonie spore zmiany. Brat polecił mi panele Loft System, które są bardzo nowoczesne i chętnie wybierane przez zagranicznych klientów. Panele te są mniej popularne w naszym kraju ze względu na wysoką cenę tego produktu. Brat postanowił sprowadzić dla mnie te panele z zagranicy. ma tam sporo znajomych, którzy mu w tym pomogli. udało mu się zamówić potrzebne panele w niższej cenie i jeszcze znajomi załatwili mu darmowy transport. Oczywiście na panele musiałam chwile poczekać ale nie spieszyło mi się aż tak bardzo z remontem. Brat w tym czasie mógł zakończyć wszystkie swoje rozpoczęte zlecenia a kiedy panele zostały do nas dostarczone to od razu rozpoczął prace u mnie w salonie. Dzięki panelom, które brat zamontował salon zrobił się jaśniejszy i bardziej przestronny. Od razu zauważyłam spora różnice i byłam zachwycona zmianami, które zaszły przy wykorzystaniu małych nakładów finansowych. Brat nie miał żadnych problemów z montażem zakupionych paneli.

Panele pięknie wyglądają i podobają się wszystkim moim gościom. Wiele osób pytało się mnie także kto mi te panele zamontował i dzięki temu zrobiłam bratu sporo reklamy, która jest potrzebna w tej branży co na pewno przełoży się na większą liczbę klientów. 

Kategorie: Dom i ogród