Uwielbiałem jadać w restauracjach i właściwie nigdy sam nic nie gotowałem. Szkoda było mi na to czasu, skoro mogłem dobrze zjeść na mieście i być profesjonalnie obsłużony. W wakacje trochę szalałem i skończyło się złamaniem nogi, przez co byłem uziemiony w domu na jakiś czas.

Potrawy z restauracji oferującej dowozy

jedzenie na dowóz - gdańskMieszkałem sam i nie miał kto dla mnie gotować. Wyjście do restauracji nie wchodziło w grę i musiałem znaleźć inne rozwiązanie. Wpadłem na pomysł, że będę zamawiał codziennie jedzenie na dowóz – Gdańsk był miastem, gdzie właściwie każda restauracja realizowała dowozy, więc nie było z tym żadnego problemu. Znałem bardzo dużo restauracji w mieście, jednak jedzenie postanowiłem zamawiać z tej, która oferowała śniadania, obiady i kolacje. Było to sprawdzone miejsce, które oferowało dobre jedzenie a dowozy były realizowane bardzo szybko. Każdego dnia dzwoniłem do tej restauracji i zamawiałem sobie jedzenie. Byłem tam już rozpoznawalny i nawet osoba, która odbierała telefon, wiedziała już co zamówię i na jaki adres dowieźć jedzenie. Kierowca był na tyle miły, że zawsze przynosił mi jedzenie prosto do mieszkania, ponieważ wiedział, że sam nie byłem w stanie zejść do niego po schodach. Może i byłem uziemiony w domu, ale za to codziennie jadałem bardzo smacznie a dowożone z restauracji jedzenie zawsze było ciepłe i przygotowane ze świeżych produktów. Kiedy dojdę do siebie, to osobiście odwiedzę tę restaurację, żeby podziękować za tak profesjonalną obsługę.

Noga ładnie się zrosła i zacząłem chodzić na rehabilitację. Już planuję kolejny wypad z chłopakami, żeby pojeździć na desce snowboardowej. Wszyscy za mną bardzo tęsknili przez ten czas, ale często odwiedzali mnie w domu. Miałem zajęcie i dość szybko ten czas mi zleciał.

Kategorie: Dieta