Z pewnością każdy właściciel samochodu chciałby, aby jego pojazd jak najdłużej wyglądał jak nowy. Dzisiejsze preparaty kosmetyczne pozwalają w niemalże domowych warunkach doskonale zabezpieczyć auto przed brudem i zarysowaniami. Nie trzeba nawet do tego pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

Jak używać odpornego preparatu nanolex?

odporny nanolex si3dByć może niewiele osób wie, że w ostatnich czasach powstało sporo produktów do pielęgnacji samochodów, których działanie sprawia, że auto wygląda prawie jak nowe. Odporny Nanolex Si3D jest bardzo mocną powłoką ceramiczną, która zapobiega przywieraniu brudu oraz kurzu i nie poddaje się działaniu wody. Doskonale chroni pojazd przed przywieraniem wszelkich zabrudzeń. Właściwie każdego dnia większość kierowców musi się zmagać z takimi niedogodnościami, które zatrzymują się na pojeździe w trakcie jazdy. Za sprawą Si3D mycie samochodu jest nie tylko dużo łatwiejsze, ale również i szybsze. Nie trzeba zatem tracić zbyt wiele czasu, aby doprowadzić auto do należytego porządku. Taka ceramiczna powłoka sprawia także, że lakier jest mniej podatny na zarysowania i nie ulega matowieniu. Jest każdego dnia lśniący niczym prosto z salonu samochodowego. Dla uzyskania najlepszych i najtrwalszych efektów zaleca się nakładanie dwóch lub trzech warstw nanolexu. Dzięki temu ochrona naszego auta może trwać nawet trzy lata. Powłokę ceramiczną możemy nakładać także na felgi, reflektory i wszelkie plastikowe elementy. Przed aplikacją należy odpowiednio oczyścić samochód, następnie każdy element powinien zostać odtłuszczony. Po wykonaniu tych czynności możemy już nakładać powłokę ruchami krzyżowymi. Po około 15 minutach można już nakładać kolejną warstwę preparatu.

Jeśli chcemy, aby nasz samochód długo cieszył się doskonałym wyglądem, wybierzmy profesjonalne preparaty. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasz pojazd nie tylko będzie się świetnie prezentował, ale także będzie odpowiednio zabezpieczony. Powłoka ceramiczna gwarantuje czystość i brak zarysowań nawet do trzech lat. Warto rozważyć taką opcję.