Razem z siostrą od jakiegoś roku staramy się zdrowo odżywiać. Przede wszystkim jemy sezonowe warzywa i owoce. Staramy się unikać tłuszczu oraz białego pieczywa. Tak naprawdę nie jest to żadna dieta, ale muszę przyznać, re po tym czasie zauważyłam, że czuję się dużo lepiej i tez tak wyglądam.

Zakup najlepszej wyciskarki do owoców

wyciskarka do owoców - huromSiostra powiedziała do mnie że trochę bez sensu jest to, że w sezonie letnim my kupujemy gotowe już soki. w ten sposób sporo przepłacamy. A i tak naprawdę nie wiemy z jakich owoców te soki zostały zrobione. Siostra powiedziała, że najlepiej byłoby gdybyśmy kupiły sobie wyciskarkę do soków. Byłam za tym żeby to zrobić. Chciałam mieć jednak najlepszy sprzęt. Zaczęłam więc czytać w internecie opinie klientów. I okazało się, że wyciskarka do owoców – hurom jest najlepsza. Z siostrą stwierdziłyśmy, że cena za nią jest też dla nas przystępna. Dlatego też nie zastanawiałyśmy się nad trym długo i zamówiłyśmy ją. Bardzo szybko zostało zrealizowane nasze zamówienie i dostałyśmy wyciskarkę. Wyglądała na bardzo porządny i dobrze wykonany sprzęt. Od razu poszłyśmy do sklepu żeby kupić owoce i sprawdzić jak działa. Myślałam, że nawet przy użyciu tak dobrego sprzętu to wszystko będzie jakiś czas trwało. Okazało się jednak, że już po chwili miałyśmy gotowy swój ulubiony sok. A mycie wyciskarki było banalnie proste. Od tego czasu codziennie przygotowywałyśmy soki tylko w niej. I moim zdaniem takie własnoręcznie przygotowane smakują dużo lepiej.

Teraz przynajmniej wiemy z czego zostały one zrobione. I na pewno tez czujemy się od tego momentu lepiej. Z siostrą myślimy też o tym żeby taki sam sprzęt kupić mamie na święta. Bo taka wyciskarka to jest przecież idealny prezent dla każdego. I każdy powinien mieć ją w domu.