Moim marzeniem było mieć własne mieszkanie i robiłam wszystko, żeby ten cel osiągnąć. Bardzo pomocni byli moi rodzice, którzy pomogli mi finansowo. To dzięki nim miałam pieniądze na wkład własny i kupiłam swoje mieszkanie niedaleko centrum.

Pomoc ojca przy wybieraniu żaluzji

żaluzje szczecinOprócz pomocy finansowej dostałam jeszcze inną pomoc od rodziców a dokładniej od ojca. Pomagałam mi wyposażyć mieszkanie i doradzał w zakupie różnych rzeczy. Jest on budowlańcem i zna się na tym wszystkim o wiele lepiej niż ja. W oknach chciałam mieć jakieś porządne żaluzje szczecin, żeby zachować intymność we własnym mieszkaniu. Nigdy nie byłam zwolenniczką okien bez zasłon czy żaluzji. Musiałam czuć się swobodnie we własnym mieszkaniu. Ojciec ucieszył się jak poprosiłam go o pomoc w wyborze odpowiednich żaluzji do mojego mieszkania i pochwalił mój pomysł. Nawet zadeklarował od razu, że mi sam je zamontuje. Na zakupy udaliśmy się w weekend, ponieważ oboje mieliśmy wtedy więcej wolnego czasu i mogliśmy go przeznaczyć na chodzenie po sklepach. Tata kupił przy okazji wiele istotnych rzeczy do mieszkania a na końcu udaliśmy się wybrać żaluzje. Nie powiem, że to było łatwe zadanie, ponieważ wybór był tak ogromny, że stałam jak wryta i nie miałam pojęcia na co w ogóle zwracać uwagę. Dobrze, że mój ojciec był taki pomocny, bo gdyby nie jego wiedza to zapewne wyszłabym z tego sklepu z niczym. Wybraliśmy klasyczne żaluzje w kolorze białym. Słońce przez nie się nie dostawało do środka a w pomieszczeniach było jasno.

To mieszkanie było dla mnie sprawą najważniejszą. Od roku już mieszkam tam i mam wszystko w pełni wyposażone i umeblowane. Wszystko naturalnie zawdzięczam rodzicom, których pomoc była bardzo hojna. Poznałam też fajnego chłopaka, który mieszka obok.

Kategorie: Dom i ogród