Zbliżał się nasz najważniejszy dzień w życiu. Wraz z narzeczonym od wielu miesięcy planowałam zarówno przyjęcie zaręczynowe, jak i całą uroczystość ślubną. Starałam się wybrać najpiękniejsze ozdoby, suknię ślubną oraz wszelkiego rodzaju dekoracje i akcesoria potrzebne nam w tym wyjątkowym czasie.

Wyjątkowy wpis gościa weselnego w naszej księdze

księga wpisów gości weselnychPodczas przygotowań do ślubu, chciałam w jakiś sposób uhonorować naszą rodzinę i przyjaciół, którzy razem z nami mieli przeżywać ten wyjątkowy czas. Przed samym przyjęciem, zakupiłam pewien drobiazg, który miał mi to ułatwić i sprawić, że wspomnienia będą jeszcze piękniejsze. Przed salą, w której odbywało się przyjęcie, na moją prośbę została wystawiona księga wpisów gości weselnych. Ten ślubny gadżet zamówiłam w Internecie na kilka tygodni przed ceremonią. Spośród szerokiego asortymentu sklepu, zdecydowałam się na klasyczną księgę oprawioną przepiękną tkaniną, która była przepasana jasnokremową koronką i białą, koronkową kokardą. Całość idealne pasowała do wystroju naszego wesela, wpisując się w nasz gust i oczekiwania. Księga zawierała kilkadziesiąt kartek na wpisy. Przy niej postawiono stylowe pióro, aby goście weselni mieli komfort użytkowania. Cieszyłam się, gdy po weselu z radością odkryłam, że księga jest pełna pięknych i wzruszających wpisów od rodziny, przyjaciół  i znajomych. Stanowiła niezwykle oryginalną pamiątkę naszego najważniejszego dnia w życiu, a wszystkie zawarte w niej wiersze, życzenia i cytaty powodowały przejmujące wzruszenie i łzy radości. Ponieważ księga była pięknie oprawiona i prezentowała się niezwykle estetycznie została umieszczona w honorowym miejscu w naszym domu, a my podczas rodzinnych spotkań z sentymentem wracaliśmy do jej lektury i wspominaliśmy ten wspaniały dzień.

Kupując wszelkiego rodzaju akcesoria i dodatki ślubne, chciałam mieć przedmiot, który w niezwykły sposób będzie mi przypominał o tym perfekcyjnym dniu w moim życiu. Cieszyłam się, gdy udało mi się takowy znaleźć, a zawarta w nim treść już na zawsze powodowała u mnie łzy pozytywnego wzruszenia.

 

Kategorie: Usługi