Zdecydowaliśmy się z narzeczonym na zakup mieszkania. Do tej pory wynajmowaliśmy jeden pokój i stwierdziliśmy, ze chcemy poszukać już czegoś większego dla nas. Dobrze zarabialiśmy więc mogliśmy już sobie na to spokojnie pozwolić. Zależało nam na mieszkaniu z drugiej ręki ale po remoncie. Nie chcieliśmy bawić się w remonty i zatrudnianie ekipy bo nie mieliśmy na na to czasu. Chcieliśmy się sprawnie przeprowadzić i sobie spokojnie mieszkać.

Spodobały nam się rolety

rolety okienne poznańOglądaliśmy kilka mieszkań. Generalnie wszystkie były po remoncie i można było się od razu do niech wprowadzać. Najbardziej spodobało mi się największe mieszkanie, które było idealnie dopasowane do naszego gustu. Wszystkie meble w nim zostawały. Nie musielibyśmy się o nic martwić. Mieszkanie było bardzo przytulne i znajdowały się w nim także nowe rolety. Rolety okienne, które znajdowały się w mieszkaniu były nowe. Właścicielka zamówiła rolety w Internecie. Wpisała w wyszukiwarce rolety okienne poznań i znalazła firmę w centrum miasta. Właścicielka mówiła, że w centrum jest spory sklep firmowy. Wymieniła rolety kiedy robiła generalny remont. Jej syn jest producentem rolet więc zamontował bardzo dobrej jakości, które będą długo służyć. Generalnie wszystko nam się w tym mieszkaniu spodobało. Poprosiłam także o namiary na syna bo moja mama jak zobaczyła nasze rolety od razu chciała kupić sobie takie same. Sprawnie udało nam się załatwić wszystkie formalności i mogliśmy od razu wprowadzać się do mieszkania. Mamie przekazałam numer i także zdecydowała się na montaż rolet takiej samej firmy jak znajdowały się u nas.

Mama nawet wybrała taki sam kolor. Rolety były dosyć drogie ale również idealnie pasowały do jej wnętrza. Warto kupować rzeczy trwałe, które długo nam będą służyły. Ty bardziej, że rolety są przez nas użytkowane codziennie więc musza dobrze wyglądać i być dobrej jakości. Byliśmy zadowoleni z zakupionego mieszkania. Dobrze się w nim czuliśmy. 

 

Kategorie: Dom i ogród