Posiadałem własny sklep internetowy, ale z tego, co widziałem, to moja konkurencja bardzo często wykorzystuje nowinki ze świata technologii, takie jak na przykład aplikacje na telefony komórkowe, czyli aplikacje mobilne, które wiem, że dobrze działają na użyteczność przeglądania sklepu.

Skuteczne rozwiązania mobilne

rozwiązania mobilne dla firmPosiadałem wiele produktów w asortymencie i mój sklep był bardzo rozbudowany, więc nie wiedziałem, ile taka inwestycja może mnie kosztować. Stwierdziłem jednak, że aplikacje mobilne przeznaczone głównie dla firm mogą to wszystko ogarnąć i na pewno wiele pracy będzie włożonej głównie w to, aby takie oprogramowanie działało przede wszystkim płynnie i nie sprawiało żadnych problemów podczas użytkowania. Z tego, co widziałem w mojej okolicy działa wiele firm, które projektują rozwiązania mobilne dla firm. Postanowiłem najpierw zadzwonić do jednej z takich firm. Pracownik przedstawił się jako osoba z działu handlowego, jednak bardzo dokładnie odpowiedziała mi na wszystkie pytania, którymi byłem zainteresowany. Aplikacje mobilne dla firm to bardzo dobra inwestycja w przyszłe działania firmy oraz jej rozwój. Nie chciałem więc lekceważyć tego tematu i od razu stworzyć aplikację mobilną, która będzie dobrze połączona z moim sklepem internetowym. Takie aplikacje mobilne dla firm mogą wyglądać dokładnie tak, jak sobie tego życzę. Pracownicy agencji po paru spotkaniach przygotowali specjalną makietę, na której mogłem zobaczyć praktycznie na żywym organizmie zobaczyć, jak będzie wyglądała moja nowa aplikacja.

Na tym etapie także mogłem przedyskutować z pracownikami wszelkie uwagi, które posiadałem. Dzięki temu współpraca przebiegała dokładnie tak, jak myślałem i byłem z niej zadowolony. Do dzisiaj stale rozwijam swoją aplikację ku zadowoleniu klientów.