Uwielbiam przebywać na łonie natury. Zawsze lubiłem wodę i od wczesnego dzieciństwa wybierałem się z tatą na wyprawy łódką. Tata wiosłował, a ja w moim małym kapoku rozglądałem się dookoła ciekawy świata. Teraz pływam głównie kajakiem. Najbardziej lubię Podlasie, bo organizują tam znakomite spływy. Mam zamiar zrobić tacie niespodziankę i zabrać go na taki wspólny spływ w jego urodziny. Będzie zachwycony.

Na Podlasiu świetnie pływa się kajakiem

spływy kajakowe na PodlasiuWspaniale jest czuć się wolnym i nie martwić się żadnymi przeciwnościami losu. Zawsze, gdy pływam kajakiem, czuję się naprawdę dobrze. Widzę, że mój tata też jest zadowolony z niespodzianki, którą mu sprawiłem. Wzięliśmy sobie dwa jednoosobowe kajaki i spakowaliśmy jedzenie oraz namioty do plecaków. Uwielbiam spływy kajakowe na Podlasiu. Z tatą spędzimy tutaj kilka dni, podczas których będziemy rozbijali na noc namioty przy brzegu, a całymi dniami będziemy mknąć przed siebie naszymi kajakami. To znakomita forma rozrywki. Można się porządnie zmęczyć i zadbać przy tym o zdrowie. Po takim wysiłku znakomicie się śpi, a ponieważ zawsze mieliśmy dobry kontakt z tatą, mamy wiele wspólnych tematów do rozmów. Kiedyś będę zabierał na takie spływy także swoje dzieci. Jestem przekonany, że będzie im się miło pływało ze mną i z moim ojcem, ich dziadkiem. Wspaniale będzie uczynić ze spływów rodzinną tradycję. Dzieci potrzebują ruchu i sam się przekonałem, jak dobrze on wpływa na młodego człowieka. Jestem wdzięczny mojemu tacie.

Niedawno zostałem ojcem. Moi rodzice od razu przyjechali zobaczyć mojego małego synka. Z tatą już planujemy jakiś rodzinny spływ na Podlasiu. Chcielibyśmy zabrać nasze żony, a ja wziałbym też mojego synka, jak już troszkę podrośnie. Jeszcze trochę minie do tego czasu, ale już teraz oswajam małego z wodą. Będzie świetna zabawa.

Kategorie: Usługi