Byłem ogromnym fanem motoryzacji i były nawet czasy, kiedy brałem udział w wyścigach. Miałem jednak już swoje lata i musiałem się ustatkować. Dlatego otworzyłem własny sklep motoryzacyjny, który był moją pasją. Kochałem swoje zajęcie, bo sprawiało mi ono mnóstwo radości.

Sprzedaż oryginalnych felg do różnych marek samochodów

tanie oryginalne felgi vwW moim sklepie dostępne były tylko oryginalne części, bo miałem świadomość, że takie były najlepsze. Po jakimś czasie postanowiłem wprowadzić do oferty również felgi, bo i o nie klienci pytali. Zrobiłem to jednak dopiero wtedy, jak nawiązałem współpracę z odpowiednim dostawcą. Zależało mi na takich felgach i takie właśnie miałem. O nowych produktach poinformowałem klienta, który często pytał mnie o tanie oryginalne felgi VW, którym jeździł był zadbany i dlatego tak zależało temu klientowi na takich felgach. Kiedy dowiedział się o nowych produktach, to w moim sklepie pojawił się po niespełna piętnastu minutach. W sklepie miałem dostępne oryginalne felgi do wielu marek samochodów, ale podczas składania zamówienia, pomyślałem o tym konkretnym kliencie i koniecznie musiałem dla niego zamówić felgi do Volkswagena. Był szczęśliwy a felgi bardzo mu się podobały. Już wcześniej informował mnie jakich szuka i wiedziałem co konkretnie wybrać. Niska cena felg go zaskoczyła, ale od razu zauważył, że były oryginalne. Znał się na tym doskonale. To był jeden z moich stałych klientów, którego dość ceniłem. Cieszę się, że mógł kupić u mnie te felgi.

Wprowadzenie do sprzedaży oryginalnych felg dla różnych marek samochodów okazało się trafieniem w samo sedno. W całym mieście zrobiło się głośno na ten temat i pojawiali się u mnie nawet klienci, którzy mieszkali w zupełnie innej części miasta. Niskie ceny przyciągały tłumy.