Każda kobieta chce być piękna. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dlatego salony kosmetyczne są oblegane i cały czas pojawiają się nowe metody na upiększenie swojej twarzy. W każdym salonie kosmetycznym świadczone są zabiegi na twarz.

Jakie zabiegi na twarz świadczone są w salonach kosmetycznych?

kosmetyka BemowoOprócz zabiegów na dłonie, które są już w każdym salonie kosmetycznym, możemy skorzystać również z zabiegów na twarz. Jest ich bardzo dużo i każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Pierwszym zabiegiem, który jest popularny wśród kobiet, jest henna brwi i rzęs. To kosmetyka Bemowo, która upiększy nam brwi i sprawi, że rzęsy będą dłuższe a kolor bardziej intensywny. Zamiast henny można zdecydować się na makijaż permanentny, czyli taki, który utrzymuje się nawet kilka lat. Oprócz brwi i rzęs możemy zadbać o nasze usta. Nie każda kobieta może pochwalić się pięknymi i pełnymi ustami. Wszystko za sprawą genów. Jednak za pomocą botoksu można je powiększyć. Kosmetyczka wstrzykuje w usta substancję nazywaną botoksem, która sprawia, że usta się powiększają. Botoks pomaga też ukryć zmarszczki na czole czy tak zwane kurze łapki. Na ten zabieg decydują się kobiety po ukończeniu trzydziestego roku życia. Oprócz tego istnieją również zabiegi, które dbają o całą buzię. Pierwszym zabiegiem jest mezoterapia. Ten zabieg polega na dostarczeniu do skóry odpowiednich substancji leczniczych, które regenerują oraz odżywiają skórę twarzy. Innym zabiegiem mogą być kwasy chemiczne.

Kwas to tak zwany peeling chemiczny. Pomaga on głownie kobietom, które mają problematyczną skórę twarzy, posiadają blizny lub pryszcze albo bolące guzy podskórne. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie skóry. Zabieg ten jest zakazany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią.