Mnie to w życiu nigdy nic nie zaskoczy. Po sytuacji, którą miałem kilka miesięcy temu to też uświadomiłem sobie, że jestem w stanie zrobić dosłownie wszystko. Jako ceniony projektant też nie mogłem pozwolić sobie na to, ażeby nie przyjąć jakiegoś zlecenia.

Zaprojektowana nowoczesna hala stalowa

hale stalowe projektyPracowałem w tej firmie już od kilku lat i byłem dobrym pracownikiem. Szef wiedział, że jak wpadnie jakieś wymagające zlecenie to może mi je powierzyć. Wprowadzone niedawno hale stalowe projekty miały mieć wykonywane przez fachowców, ale takich u nas po prostu nie było. Szef wtedy postanowił mi powierzyć to zadanie twierdząc, że z moim doświadczeniem na pewno sobie poradzę. Dostałem do zaprojektowania halę stalową dla klienta, który poszukiwał różnych rozwiązań i szef wiedział, że możemy zaryzykować. Zaznaczył też, że jak nie dam rady to zastanowi się nad zatrudnieniem osoby do takich zleceń. Ambitnie podszedłem do tego tematu, ponieważ dla mnie to była ogromna szansa. Wiedziałem, że dzięki temu podwyższę swoje umiejętności a i pieniędzy w portfelu przybędzie. Posiadałem świetny program, w którym mogłem wykonywać także projekty hal stalowych. Mimo, iż nie pracowałem z tym nigdy to uznałem, że będzie to przydatne. Miałem rację jak się okazało. Wiedziałem jakie warunki owa hala ma spełniać i już podczas pierwszych godzin pracy uświadomiłem sobie, że to zadanie jest banalnie proste. Zaprojektowałem halę dla tego klienta w niedługim czasie co nawet zaskoczyło mojego szefa i kolegów z pracy.

Klientowi mój projekt tak bardzo się spodobał, że postanowił z nami właśnie współpracować. Żeby tego było mało to polecił nas w swoim środowisku i od tamtego czasu regularnie zajmuję się projektowaniem hal stalowych. Mam z tego porządne pieniądze.