Przyjechałam z zagranicy trzy miesiące temu. Wyjechałam do Anglii dzięki projektowi ze studiów. Udało mi się na niego załapać dzięki wysokiej średniej z poprzedniego roku. Dzięki temu miałam okazję nauczyć się języka i zdobyć cenne doświadczenie, które na pewno wykorzystam w branży w kraju.

Przygotowuję projekty dla klientów

projektowanie wnętrz sklepówProjektowanie zawsze było moją pasją. Ja od razu wiedziałam po maturze na jaki kierunek studiów chce iść. Nie miałam żadnych wątpliwości. Na szczęście od razu udało mi się dostać na dobrą uczelnię, która była znana i popularna z dobrej kadry i wysokiego poziomu nauki. Projektowanie wnętrz sklepów zaczęłam wykonywać na pierwszym roku studiów. Bardzo mi się taka praca podobała. Na początku musiałam poznać wszystkie pojęcia i rozeznać się w temacie. Musiałam nauczyć się co najlepiej pasuje do mniejszych czy większych pomieszczeń. Biura, sklepy czy mieszkania musiały być komfortowe. Musiały spełniać wszystkie warunki klientów. Sporo miałam nauki ale ze wszystkim sobie świetnie radziłam. Projektowanie wnętrz bardzo mi się podobało i dostarczało mi wiele radości. Będąc za granicą bardzo się przykładałam żeby jak najwięcej się nauczyć. Po powrocie do kraju zgłosiłam się do kilku renomowanych firm i zaoferowałam im swoją współpracę. Moje dokumenty cieszyły się sporym zainteresowaniem i miałam wiele ciekawych propozycji. Wybrałam ostatecznie firmę, która zaproponowała mi najlepsze warunki finansowe i możliwość rozwoju.

Dzięki temu, że udało mi się wyjechać i sporo nauczyć po powrocie znalazłam bardzo dobrą pracę, w której się rozwijam. Praca jest dla mnie bardzo ważna., Do każdego projektu bardzo starannie się przygotowuję. Zależy mi żeby każdy klient był zadowolony z moich projektów. Dzięki dobrym projektom sklepy ładnie się prezentują. 

Kategorie: Dom i ogród