Prowadzę dość sporą firmę. Przed budynkiem znajduje się prywatny parking dla moich pracowników. Niestety często parkują tam również osoby nieupoważnione. Zatrudniłem ochroniarza, ale ze względu na duży teren nie jest on w stanie wszystkich upilnować. Postanowiłem, że zamontuje przy wjeździe słupki parkingowe, żeby nieupoważnione osoby nie mogły wjechać na prywatny teren.

Zdecydowałem się na kupno słupków automatycznych

automatyczne słupki parkingoweDoszedłem do wniosku, że najbardziej korzystne będą automatyczne słupki parkingowe. Znalazłem firmę produkującą takie słupki parkingowe. Były one dostępne w bardzo korzystnej cenie. Takie słupki okazały się bardzo praktyczne i wygodne. Wystarczyło teraz, że mój ochroniarz siedział w swojej budce parkingowej i opuszczał słupki, kiedy na teren parkingu chciał wjechać lub wyjechać mój pracownik. Słupkami sterowało się za pomocą prostego panelu. Można było je także opuszczać i podnosić za pomocą pilota. Ich dużą zaletą był fakt, że miały wbudowany specjalny system, który automatycznie opuszczał słupki na dźwięk samochód służb ratowniczych. W ten sposób pogotowie ratunkowe czy straż pożarna nie miała problemu z wjazdem na teren firmy. Już wkrótce po zamontowaniu okazało się, że słupki bardzo dobrze spełniają swoją rolę. Na teren parkingu przestały wjeżdżać nieupoważnione pojazdy. Słupki działały bardzo sprawnie i miały kilkuletnią gwarancję producenta.

Kolejną ich zaletą było to, że były wykonane z solidnych i trwałych materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. System ich obsługi był bardzo prostu, wręcz intuicyjny. Byłem z nich bardzo zadowolonych. Tym bardziej, że udało mi się je dostać w bardzo przystępnej, konkurencyjnej cenie. Automatyczne słupki są o wiele bardziej praktyczniejsze niż szlabany.