Pracuję na stałe za granicą. Przyjeżdżam do mojego domu w Rzeszowie raz na dwa tygodnie na weekend. Do tej pory zawsze zabierałem się z kolegą, ale on ostatnio zrezygnował z pracy i zostałem bez transportu. Musiałem znaleźć sobie jakieś busy międzynarodowe, które jeżdżą przez całą dobę tak, aby były w stanie mnie przywieść do pracy na poranne godziny. 

Znalazłem bus z Rzeszowa do Holandii

busy rzeszów holandiaPoszukiwania odpowiedniego busa rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: busy rzeszów holandia i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem wiele takich busów transportowych, ale mi zależało przede wszystkim na komfortowej jeździe. W końcu trasa z Holandii do Rzeszowa była dość długa. Ostatecznie wybrałem busy, które po drodze nie zatrzymują się w żadnej innej polskiej miejscowości. Były to busy przyśpieszone, które bardzo szybko dojeżdżały na miejsce. Dzięki temu skracałem czas podróży. Busy tej firmy przewozowej były bardzo komfortowe. Fotele były rozkładane do pozycji półsiedzącej. Bus był klimatyzowany. Można było wcześniej zarezerwować wybrane miejsca, dzięki temu mógłbym zawsze siedzieć od okna, tak jak lubię. Ceny w tej firmie transportowej były przystępne. Jeśli kupowałem bilety z odpowiednim wyprzedzeniem mogłem sporo zaoszczędzić, ponieważ bilety kupowane z wyprzedzeniem były sporo tańsze. Zdecydowałem się zarezerwować bilet na najbliższy kurs.

Byłem bardzo zadowolony z tych busów. Jeździły o każdej porze dnia i nocy. Mogłem swobodnie dopasować godzinę wyjazdu i z Rzeszowa, i z Holandii, bez względu na to o której godzinie chciałem jechać. Podróże tymi busami były bardzo wygodne i komfortowe. Siedzenia były szerokie i głębokie. W busach były pasy bezpieczeństwa. Nigdy nie było kłopotu z rezerwacją wybranych przeze mnie miejsc.