Okazja jaką są okrągłe urodziny wymaga niebanalnych prezentów. Wszystko oczywiście zależy od tego do kogo się na te urodziny udajemy. W zależności od tego czy idziemy do przyjaciela, cioci czy koleżanki z pracy takie prezenty będą się różnić. Wiele ciekawych pomysłów na prezenty znajdziemy w sklepach ze śmiesznymi upominkami. Od śmiesznych kubków, kufli do piwa, ramek na zdjęcia itp. Niektórzy stawiają na własnoręcznie zrobione kartki urodzinowe oraz inne prezenty handmade.

Co kupić na 40-te urodziny?

prezent na 40 urodzinyJeśli wybieramy się na okrągłe 40 urodziny do naszej kierowniczki z pracy czy cioci to prezent będzie napewno bardziej dystyngowany niż śmieszny. Kobiecie można podarować np. piękny i duży las w słoiku lub zestaw pielęgnacyjny do ciała. Dla mężczyzny można kupić lepszy alkohol lub jeśli jego pasją są samochody to np. jakiś bibelot do auta. Jeśli jednak impreza jest naszego najlepszego kumpla lub przyjaciółki to prezent może być zdecydowanie bardziej śmieszny czy dowcipny. Prezent na 40 urodziny nie może być nudny. Bardzo popularne w ostatnich latach stały się ekstremalne prezenty. Do takich zaliczyć można skok na bungee, skok ze spadochronu, lot balonem itp. To są zdecydowanie ciekawe prezenty. Najlepiej jednak jeśli mamy pewność, że osoba obdarowywana napewno z takiego upominki skorzysta. Cena za taką przyjemność może wynieść nawet kilkaset złotych.

Prezenty na okrągłe urodziny to już nie tylko kufel na piwo czy damska torebka. Mężczyznom często serwuje się ekstremalne przejażdżki rajdowym samochodem, a kobietom wieczór w salonie piękności. Oczywiście jeśli wiemy, że nasz 40-latek woli siedzieć przeć telewizorem to wtedy taki ekstremalny prezent lepiej zamienić dobry trunek lub książkę. W internecie znajdziemy wiele ciekawych propozycji na prezenty urodzinowe.

Kategorie: Usługi