Planujemy wesele. Najwięcej zmartwień mieliśmy z powodu lokalu. Musieliśmy zarezerwować go jak najwcześniej, bo jest bardzo popularnym miejscem wśród młodych par. Potem zajęliśmy się załatwianiem spraw związanych ze ślubem kościelnym. Musieliśmy znaleźć czas na nauki przedmałżeńskie.

Zaproszenia na ślub ze zdjęciami

zaproszenia ślubne ze zdjęciemSukni i garnituru jeszcze nie kupujemy. Planujemy zrobić to na około miesiąc przed ślubem. Zarezerwowaliśmy już zabytkowy samochód do ślubu. Na pięć miesięcy przed weselem postanowiliśmy rozejrzeć się za zaproszeniami. Jak wiadomo na realizację zamówienia czeka się około czternastu dni. Chcemy dać naszym gościom zaproszenia z odpowiednim wyprzedzeniem, by mogli poprosić o wolne lub urlop w pracy. Sklep w ofercie miał tyle pięknych zaproszeń, że długo nie mogliśmy się zdecydować. Ostateczny wybór padł na zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Mamy piękne zdjęcia z urlopu w Budapeszcie. Wybraliśmy do zaproszenia romantyczne zdjęcie na tle Dunaju. Zaproszenie będzie rozkładane, na okładce będą nasze imiona, data ślubu i zdjęcie. W środku będzie kieszonka na bilecik z informacją o potwierdzenie przybycia i sama treść zaproszenia. Wyglądać będą bardzo elegancko, a jednocześnie będę unikatowe, bo będzie na nich nasze zdjęcie. Mam nadzieję, że spodobają się naszym gościom. Dla rodziców i świadków wybraliśmy jeszcze inny format. Na okładce będzie kolaż z naszych zdjęć. Chcemy, by były bardziej osobiste dla najważniejszych z naszych gości.

Pobieramy się już w przyszłą sobotę. Niestety niektórzy z naszych gości w ostatniej chwili odwołali swoją obecność. Narzeczony bardzo się zdenerwował, bo wszystko już jest opłacone. Nerwów pewnie będzie jeszcze więcej. Im bliżej wesela tym więcej stresu. Nie chcę, by wiele miesięcy przygotowań poszło na marne.