Ozonowanie jest nowatorską i ekologiczną metodą dezynfekcji pomieszczeń, wody i otoczenia. Usuwa nieprzyjemne zapachy, pleśń, grzyby, wirusy. Ozon działa kilkadziesiąt razy szybciej i skuteczniej niż chlor. Stanowi alternatywę dla środków chemicznych stosowanych do tradycyjnej dezynfekcji.

Nowoczesna metoda dezynfekcji w Warszawie

ozonowanie w WarszawieOzonowanie w Warszawie nie ma ujemnego wpływu na środowisko naturalne, jest ekologicznym rozwiązaniem i nowatorskim sposobem dezynfekcji za pomocą wytworzonej mgły. Ozon jako gaz wchodzi w reakcję ze związkiem organicznym, niszcząc go i uwalniając tlen, który się łączy z grzybami i pleśniami powoduje ich utylizację. Proces utleniania jest głównym katalizatorem procesu. Ten proces to ozonowanie i jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i otoczenia, można go również stosować w dezynfekcji produktów spożywczych. Ozonowanie znajduje zastosowanie w gastronomii, służbie zdrowia, obiektach po pożarach i powodziach, hotelach, zakładach pogrzebowych. Ozonowanie w Warszawie to szybkość działania, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Pomaga alergikom, dla których inne firmy dezynfekcji mogą być szkodliwe. Ozonowanie znajduje zastosowanie w czyszczeniu klimatyzacji samochodowej, technologia skutecznie usuwa pot, zapachy gnilne, odzwierzęce, chemiczne. Bezpieczeństwo nakazuje przeprowadzenie regularnego ozonowania pomieszczeń mieszkalnych (przede wszystkim szafek na buty, spiżarni, lodówek) celem całkowitego usunięcia bakterii, grzybów, roztoczy.

Ozonowanie w Warszawie znajduje coraz więcej entuzjastów na rynku usuwania zanieczyszczeń wirusowo-bakteryjnych. Ozonowanie skutecznie uniemożliwia zakażenie produktów, przerywając łańcuch możliwości przeniesienia drobnoustrojów. Jest nowoczesnym rozwiązaniem dla dezynfekcji wody i powietrza. 

 

Kategorie: Usługi