Każdy z nas dba o to, aby nasze mieszkanie czy dom jak najbardziej odzwierciedlało nas samych oraz przyciągało gości. Aby tak się stało warto zadbać nie tylko o wystrój, kolor ścian czy meble, ale również o dodatki. To właśnie dzięki nim nasze wnętrze nabierze charakteru i stanie się jeszcze bardziej „nasze”.

Drukowane na płótnie obrazy

obrazy na płótnie tulipanyDzięki ciągle rozwijającej się technice nie musimy już płacić dużej sumy za namalowanie wymarzonego obrazu. Wiele firm, zarówno stacjonarnych jak i tych internetowych oferuje nam możliwość nadrukowania czego tylko chcemy na płótnie a następnie naciągnięcie go na blejtram. Dzięki temu na ścianie w naszym mieszkaniu możemy zawiesić wymarzony obraz. W sklepach internetowych oferują obrazy na płótnie tulipany pejzaże czy różne inne tematy przewodnie. Dzięki szerokiej ofercie z pewnością wybierzemy coś dla siebie. Jeśli jednak nie odpowiadają nam obrazy dostępne z galerii sklepu dla większości firm nie będzie to problem, aby wydrukować na płótnie obraz klienta. Wystarczy jedynie przesłać sklepowi zdjęcie, które chcielibyśmy, aby zostało nadrukowane, a pracownicy z pewnością to zrobią. Do wyboru mamy nie tylko szeroki wachlarz jeżeli chodzi o motyw, który obraz ma przedstawiać, ale także wielkość. Sklepy oferują nadruki na płótnach o różnej wielkości, poczynając od najmniejszych wielkości A4, kończąc na nadrukach na pół ściany. Koszt obrazu nadrukowanego na płótnie zależy przede wszystkich właśnie od wielkości- im obraz większy tym cena również wyższa.

Jeśli zatem chcielibyśmy urozmaicić naszą przestrzeń domową warto pomyśleć o obrazach z własnym nadrukiem. Mogą one się również okazać świetnym pomysłem na prezent dla naszego współlokatora czy drugiej połówki. Płótno z nadrukowanym wspólnym zdjęciem ślubnym z pewnością ucieszy partnera/partnerkę.