Byłam kosmetyczką i prowadziłam swego czasu salon. Dodatkowo zdobywałam wykształcenie z rachunkowości, bo moim marzeniem było prowadzenie własnego biura. Salon kosmetyczny prowadziłam, bo na tym się znałam a potrzebowałam pieniędzy na opłacenie studiów.

Oferowanie usług rachunkowych dla małych przedsiębiorstw

Usługi rachunkowe poznańKiedy zdobyłam już dyplom i odpowiednie doświadczenie to zamknęłam swój salon kosmetyczny. Lokal był moją własnością i w tym miejscu poprowadziłam swoją nową działalność. Usługi rachunkowe poznań, które zdecydowałam się oferować skierowane były tylko do osób, które prowadziły małe przedsiębiorstwa. Nie zdecydowałam się na obsługę dużych spółek, ponieważ nie posiadałam doświadczenia w tego typu rachunkowości. Dodatkowo zamierzałam pracować sama i nie chciałam zatrudniać osób do pomocy. W Poznaniu było niewiele takich firm rachunkowych jak moja i dzięki temu moją ofertą zainteresowało się wielu przedsiębiorców. Sprawy rachunkowe, które prowadziłam były bardzo łatwe i nie sprawiały mi żadnego problemu. W międzyczasie się doszkalałam, ponieważ chciałam posiadać pełną wiedzę nawet wtedy, kiedy nie było potrzeby, aby ją wykorzystać. Zaufanie wśród klientów szybko sobie zyskałam. O salonie kosmetycznym już dawno zapomniałam. Robiłam w końcu to czym chciałam tak bardzo się zajmować. Moje usługi rachunkowe nie były drogie, ponieważ chciałam dotrzeć do jak największej liczby klientów a wysokie ceny na pewno nie zachęciłyby ich w żaden sposób do współpracy z moją firmą.

Dzięki własnej firmie rachunkowej pracowałam w godzinach, które mi odpowiadały. Nie byłam od nikogo zależna a urlop to sobie brałam zawsze wtedy, kiedy miałam na to ochotę. O takim życiu marzyłam od dawna i udało mi się wszystko zrealizować zgodnie z założeniami.