Usta, podobnie jak paznokcie są wizytówką każdej kobiety dlatego staramy się, aby zawsze wyglądały one nienagannie i modnie. Ostatnimi czasy jednak pojawiła się moda nie tyle na umalowane usta, co na pełne i kształtne, dlatego wiele kobiet decyduje się na makijaż permanentny.

Pełne usta dzięki makijażowi permanentnemu

makijaż permanentny ust łódźJeszcze kilka lat temu nie narzekałam na swoje małe usta, a wręcz uważałam je za bardzo urocze i stanowiły we mnie dosyć charakterystyczny element. Wówczas też pasjonowałam się kulturą i modą japońską, a jak wiemy tam małe usta są wręcz czymś pożądanym. Z biegiem czasu wyrosłam jednak z moich nastoletnich zainteresować i zapragnęłam wyglądać bardziej kobieco, aniżeli dziewczęco. Zaczęłam też zazdrościć innym kobietom ich pełnych i kształtnych ust, których ja niestety nie posiadałam. Nie dość, że moje usta były małe same w sobie to w dodatku miały bardzo poszarpany kontur, a miejscami prawie zero pigmentu. Stąd właśnie moja decyzja, aby umówić się na makijaż permanentny ust Łódź posiada wyspecjalizowane kliniki w których możemy się poddać takiemu makijażowi. Chciałam uzyskać subtelny i w miarę naturalny efekt, więc pani która zajmowała się wykonywaniem takiego makijażu zaproponowała mi, abyśmy jedynie nieznacznie pogrubiły i zaznaczyły kontur ust kolorem zbliżonym do mojego naturalnego koloru ust. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Sądziłam, że będę posiadał po prostu subtelną kresę w postaci konturu ust, lecz moje usta wyglądały znacznie lepiej!

Kreska była nieco pocieniowana dlatego idealnie wtopiła się w kolor moich naturalnych ust, a po zejściu opuchlizny wszystko wyglądało naprawdę bardzo naturalnie. Wystarczyło podkreślić usta błyszczykiem, aby osiągnąć spektakularny rezultat i to w dodatku tak trwały! Obecnie zastanawiam się też nad makijażem permanentnym brwi, aby oszczędzić sobie czasu przy ich codziennym malowaniu.