Często miewamy różne zabawne pomysły. Ostatnio uznaliśmy, że nie ma sensu chodzić na dyskoteki, na których rzadko kiedy grają naszą ulubioną muzykę. Jedzenie i napoje mogliśmy przynieść swoje, a sprzęt wypożyczyć. W ten sposób zorganizujemy naszą własną dyskotekę.

Samodzielne zorganizowanie imprezy z wynajętym sprzętem

korzystny wynajem sprzętu dyskotekowegoNie było to zadanie proste. Na szczęście jeden z nas mieszkał w domu, w którym znajdował się ogromny salon. Rodzice naszego kolegi wyrazili zgodę, postanowiliśmy więc rozejrzeć się za sprzętem dyskotekowym. Kompletnie nie wiedzieliśmy jakie będą stawki za coś takiego. Zadzwoniliśmy, porozmawialiśmy i wszystkiego się dowiedzieliśmy. Okazało się, że w podanym przez nas terminie nie ma dużego ruchu – zaproponowano nam bardzo korzystną cenę. Gdy rozbiliśmy to na nas wszystkich, wyszły tak małe kwoty, że nie zastanawialiśmy się nawet przez moment. To był naprawdę korzystny wynajem sprzętu dyskotekowego. Zrobiliśmy też osobne zrzutki na napoje i jedzenie – nie wyszło nas to wcale drogo. Nasza własna impreza – nie mogliśmy w to uwierzyć. Mimo wszystko każdy zastanawiał się jak to dokładnie wyjdzie. Przygotowaliśmy listę piosenek, które każdy z nas chciałby usłyszeć. Większość z nich w pełni odpowiadała każdemu – mieliśmy wyszukany, ale zgodny gust muzyczny. Gdy już doszło do dnia imprezy, wszyscy byli bardzo podekscytowani. Wynajęty sprzęt był bardzo łatwy do podłączenia, a działał bez najmniejszych nawet zarzutów. Nikt nie żałował tego, że zdecydowaliśmy się na realizację tego pomysłu.

Od tamtej pory regularnie wynajmujemy sprzęt by robić własne imprezy. Koszty nie są mocno większe niż w przypadku imprez na mieście – zwłaszcza, że tam za napoje i jedzenie płaci się z ogromną przebitką. Za każdym razem bawiliśmy się świetnie i nie mogliśmy się doczekać, by to powtórzyć.

Kategorie: Usługi