Kiedy moja córka miała pięć lat to chciała, żebym zrobiła dla niej urodzinowe przyjęcie. Wcześniej nie organizowałam nic podobnego, ale zgodziłam się na to, ponieważ wiedziałam jak ważne to było dla mojej córeczki. Wymyśliłam świetne rozwiązanie.

Wygodne talerzyki jednorazowe na pikniku

talerze jednorazowe na piknikPostanowiłam zorganizować piknik w ogrodzie dla dzieci i rodziców. To było najprostsze rozwiązanie i nie wymagało tak wielu przygotowań. Wiedziałam od razu, że najlepsze będą talerze jednorazowe na piknik, dzięki czemu nie będzie dużo mycia naczyń a gości zaprosiłam na prawdę dużo. W hurtowni zakupiłam talerze ze sztućcami plastikowymi oraz wybrałam kubeczki. Dzięki temu dzieci mogły bezpiecznie się napić soku bez obawy, że coś się potłucze. W przygotowaniach pomagała mi siostra, która już nie raz organizowała piknik dla swoich dzieciaków i miała spore doświadczenie. Uznała, że jednorazowe talerze były genialnym pomysłem i ona też tylko takich używała. Przygotowałam sporo smacznych potraw dla maluchów a dla rodziców kupiłam kiełbaski na grilla i piwo bezalkoholowe. Moja córka nie mogła doczekać się swoich urodzin i cały czas pytała czy wszystko się uda. W dniu imprezy wystawiłam talerze i pozostałe naczynia na zewnątrz. Mąż przyniósł z piwnicy dwa duże stoły ogrodowe i krzesła. Talerzy nie rozstawiałam, żeby każdy mógł sobie usiąść gdzie chciał. Komfortowe było to, że jak talerz się ubrudził od ciasta czy musztardy to gość mógł go sobie bez problemu wymienić na nowy. Piknik urodzinowy był bardzo udany.

Po imprezie wszystkie zużyte naczynia jednorazowe wyrzuciłam do śmieci i miałam dużo mniej do sprzątania. Uznałam, że w taki sposób będę organizowała wszystkie imprezy, ponieważ było to bardzo wygodne rozwiązanie. Każdy gość był zadowolony.