Nie bez powodu do jednych z najchętniej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej należy właśnie mezoterapia. Jest rewelacyjną alternatywą dla tradycyjnej formy liftingu i co najważniejsze, nie tylko przywraca skórze utraconą jędrność i sprężystość, ale także odżywia ją lepiej niż jakikolwiek inny zabieg. Co ciekawe, nie każda mezoterapia jest inwazyjna.

Nowoczesna forma mezoterapii

Jeszcze do niedawna to głównie mezoterapia igłowa była najchętniej wybieranym przez kobiety zabiegiem mającym na celu ujędrnić i poprawić kondycję skóry. Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym wprowadzeniu specjalnej mieszanki odpowiednich składników i witamin, które zapewniają naszej skórze jędrność oraz porządne jej nawilżenie i odżywienie. W mezoterapii igłowej, jak sama nazwa wskazuje do wprowadzenia takiego preparatu używa się właśnie igieł. Warto jednak zaznaczyć, że równie świetne efekty możemy uzyskać w sposób całkowicie bezinwazyjny, a jest nam w stanie je zapewnić właśnie bezigłowa mezoterapia – Kraków jest miastem, które warto odwiedzić, jeżeli chcemy zapisać się na taki zabieg z racji tego, że w tym mieście znajdują się najlepsze kliniki medycyny estetycznej. Zabieg mezoterapii bezigłowej przeprowadza się przy użyciu specjalnego urządzenia, które wytwarza prąd. Impulsy elektryczne ułatwiają wnikanie aktywnych składników pielęgnujących w głąb naszej skóry, a cały proces jest w pełni bezpieczny i bezbolesny dla naszego zdrowia.

Metoda ta uchodzi za jedną najnowocześniejszych. Wykorzystuje zjawisko elektroporacji, które jest naturalnym zjawiskiem fizycznym, jakie zachodzi w rogowej warstwie skóry, oraz w błonach komórkowych. Jest to zatem metoda zgodna z naszą biologią, co czyni ją w pełni bezpieczną dla naszego zdrowia, a jednocześnie jeszcze bardziej komfortową aniżeli mezoterapia igłowa.

Więcej na: https://twojaklinikawlosa.pl/

Kategorie: Uroda