Finanse, które otrzymywałem na szpital zawsze potrafiłem dobrze rozdysponować. Dzięki temu placówka posiadała dobry sprzęt, wszędzie było czysto. W ostatnim czasie planowałem przeznaczyć środki na remont korytarza i wymienić oświetlenie na tańsze.

Korytarz szpitalny oświetlany hermetycznymi lampami

lampy led hermetyczneDokonałem rozeznania w temacie i dowiedziałem się, że najlepsze są lampy led i na takie właśnie zdecydowałem się postawić. Zamówiłem katalog od producenta, ponieważ osobiście zamierzałem wybrać najlepsze do korytarza szpitalnego oświetlenie. W katalogu był ogromny wybór, ja jednak postawiłem na lampy led hermetyczne, które nie tylko były tanie, ale łatwe w montażu i dawały dobre oświetlenie. Wybrałem oświetlenie w kolorze zimnej bieli, ponieważ inna opcja nie wchodziła w grę. Zamówiłem trzydzieści lamp hermetycznych i otrzymałem dodatkową zniżkę. Od razu spotkałem się z pracownikami i poinformowałem ich o wszystkim. To właśnie oni mieli zająć się montażem lamp w korytarzu. Zamówione lampy dotarły pod koniec tygodnia i ich montaż wykonany był w weekend. Nie miało to wpływu na działanie placówki, ponieważ pracownicy montowali lampy po kolei. Od razu w korytarzu zrobiło się jaśniej a taki efekt chciałem uzyskać. Wpływ na rachunki ta zmiana również miała dość ogromny, ponieważ za prąd wyszło o wiele taniej. Wprowadziłem dobre rozwiązanie a nowe oświetlenie było niezawodne. Skorzystałem z oferty najlepszego producenta lamp w mieście i wiedziałem, że będę zadowolony.

Kolejna rzecz, jaką chcę się zająć, to pomalowanie ścian. Mam już środki finansowe przeznaczone na ten cel, ale brakowało czasu. Malowanie planowałem zlecić firmie zewnętrznej i wykonać to bliżej wakacji. Wtedy będę miał więcej czasu, żeby wszystkim się zająć odpowiednio.