Kiedy jeszcze byłam młoda zaczęłam zauważać, że coraz więcej osób zakłada własne blogi. Początkowo nie wiedziałam w jakim celu, ale pomimo tego postanowiłam, że ja też kiedyś taki założę. Tak też zrobiłam. Kiedy już utworzyłam swoją stronę internetową, postanowiłam, że wpisy będę na niej umieszczać dwa razy w tygodniu. Miesiące mijały i mijały, a na moim blogu nie pojawiał się jakikolwiek ruch. Postanowiłam to zmienić.

Jak logo pomogło mi w promocji?

projektowanie logo bydgoszczZaczęłam wyszukiwać sposoby na to, by móc zwiększyć liczbę wyświetleń na mojej stronie i dowiedziałam się, że dobrym sposobem jest promocja na portalach społecznościowych. Żeby jednak móc w ten sposób rozpowszechnić swojego bloga, musiałam początkowo stworzyć logo. Wynalazłam wtedy firmę, która oferowała projektowanie logo bydgoszcz i do niej się udałam. Pracujący tam pan pomógł mi stworzyć własne logo tak, aby idealnie pasowało do tematyki mojego bloga. Tak naprawdę ja nie musiałam robić nic, ponieważ firma zrobiła za mnie wszystko. Kiedy zobaczyłam efekt końcowy poczułam nieopisaną euforię. Od razu zadzwoniłam do siostry i powiedziałam jej o tym, że posiadam już własne logo i to za niską cenę, po czym przysłałam jej zdjęcie dzieła na skrzynkę pocztową, by sama mogła je podziwiać. Moja siostra była naprawdę zachwycona.

Kiedy moje logo było stworzone, wszystko stało się łatwiejsze i na pewno przyjemniejsze. Za jego pomocą mogłam poinformować ludzi o tym, że posiadam swój własny blog. Dużo osób wchodziło na moją stronę, tylko z tego powodu, że chcieli dowiedzieć się, jak i gdzie udało mi się wykreować tak świetny znak rozpoznawczy. Nie przeszkadzało mi to, ponieważ ilość wyświetleń na mojej stronie znacząco się zwiększyła i dzięki temu zaczęłam generować naprawdę spore zyski.

Kategorie: Marketing