W zeszłym miesiącu kupiłam mieszkanie. To było marzenie, na którego realizację czekałam od wielu lat. W końcu jednak się udało i przystąpiłam do urządzania go według własnych upodobań. Miałam gotową wizję, jednak od samego początku stało się dla mnie oczywiste, że będę musiała włożyć spory wysiłek w doprowadzenie mojego nowego gniazdka do stanu nie tylko używalności, ale przede wszystkim w to, by stało się miejscem idealnym dla mnie.

Drzwi do wymiany

drzwi wewnętrzne drewnianeZaczęłam od pomalowania mojego mieszkania na stonowane kolory. Wybrałam biele i szarości. Mieszkanie od razu wydało się większe, czyste i świeże. Tym, co wymagało bezwzględnej interwencji, to drzwi. Te, które zostały po poprzednich właścicielach, były stare i obdrapane. Musiałam koniecznie je wymienić. Zdecydowałam się na drzwi wewnętrzne drewniane w kolorze białym. Wydaje mi się, że biel pasuje do wszystkiego, a mi zależało, aby moje nowe mieszkanie sprawiało wrażenie czystego i świeżego. Zależało mi, aby zakupione przeze mnie meble, przedmioty i sprzęt, były jak najbardziej solidne, toteż zdecydowałam się na drzwi wewnętrzne drewniane. Drewno jest ponadczasowe i wytrzymałe. Wszystkie pomieszczenia od razu nabrały odpowiedniego charakteru, nowe drzwi zostały bowiem zamontowane we wszystkich pokojach. Kiedy miałam już zamontowane moje nowe drzwi wewnętrzne drewniane, przystąpiłam do zakupu mebli. Jak łatwo się domyślić, w tym wypadku również postawiłam na biel. W tym monecie muszę jeszcze tylko zastanowić się nad dodatkami, ozdobami i bibelotami, aby moje mieszkanie było miejscem, w którym chętnie będę przebywała każdego dnia.

Cieszę się, że po latach bojów, udało mi się odłożyć na własne lokum i dzięki wytrwałości, zrealizowałam swój cel. Urządzanie mieszkania sprawiło mi bardzo wiele przyjemności. Jestem zachwycona drewnianymi drzwiami, na które się zdecydowałam, kolorami, które wybrałam i pięknymi meblami na wysoki połysk. Jestem pewna, że w niedługim czasie będę mogła mieszkać w zupełnie wykończonym domu.

 

Kategorie: Dom i ogród