Staram się o dofinansowanie z funduszy unijnych żeby otworzyć swoją firmę. Pracowałam długi czas za granica i sprzątałam biura, domy i mieszkania. Wiem dokładnie jak funkcjonuje praca firmy sprzątającej i uważam, ze w naszym kraju taka firma ma szansę żeby się utrzymać na rynku i całkiem dobrze zarabiać. 

Otwieram firmę sprzątającą

firma sprzątająca wrocławDzisiaj dowiedziałam się, że mój biznes plan spodobał się i udało mi się uzyskać pełną kwotę o którą się ubiegałam. Dzięki temu firma sprzątająca Wrocław, którą planuję otworzyć będzie bardzo dobrze rozwinięta. Będę mogła kupić najlepszy sprzęt, który będzie mi potrzebny aby wykonywać wszystkie prace, które sobie w biznes planie założyłam. Na początku planuje wykonywać każde zlecenie osobiście. Jeśli zleceń będę miała więcej na pewno zatrudnię osobę, która ma doświadczenie w tej branży. Musze zadbać o moich klientów ponieważ w mieście jest spora konkurencja. Mam nadzieję, że doświadczenie, które zdobyłam za granica jest wystarczające i poradzę sobie ze wszystkimi formalnościami. Moja firma sprzątająca Wrocław działa na rynku już ponad rok. Musze przyznać, że nie sądziłam że tak mocno się rozwinę. Zatrudniam już pięć osób i jestem odpowiedzialna za wszystkie formalności. Póki co nie mm czasu żeby sprzątać mam już od tego wykwalifikowanych ludzi. Moi klienci chwalą ich pracę a ja jestem zadowolona z osób, które zatrudniłam. Firma sprzątająca Wrocław cieszy się sporym zainteresowaniem. mam już sporo stałych klientów, którym zapewniam rabaty. Jestem bardzo zadowolona, ze zdecydowałam się na jej otworzenie.

Uważam, że warto czasem podjąć ryzyko bo jeśli się nic nie robi to nie odnosi się sukcesów. Namawiam wszystkich swoich znajomych do starania się o dofinansowania unijne i otwieranie swoich firm, żeby móc pracować dla siebie. 

Kategorie: Usługi