Jestem właścicielka małej hodowli psów rasy Owczarek Niemiecki, jest to moje dodatkowe zajęcie a nawet jestem w stanie pokusić się o słowo pasja, ponieważ bardzo lubię wszystkie zwierzęta, a do psów mam wyjątkowy sentyment, dlatego właśnie zdecydowałam się na nie zbyt dużą hodowle. Bardzo staram się aby moje zwierzaki były w dobrej formie i o to, żeby były zdrowo odżywiane.

Czy makarony są dobre w żywieniu psów?

makaron dla psaZapewne wiecie, że przez wiele lat większość zwierząt domowych było żywione tym co zostało na stole ich właścicieli a okazuje się, że to rozwiązanie nie było dobre dla naszych czworonogów, wraz z postępem cywilizacji wzrosła nasz świadomość jak karmić nasze zwierzaki, często zastanawiałam się co złego jest w makaronie dla psa a okazuje się, że nasz pupil nie powinien spożywać na przykład soli. Również wile popularnych firm produkujących karmę dla psów nie przekonało mnie składem swoich wyrobów dlatego postanowiłam porządnie zabrać się za dietę mojego małego stadka. Odszukałam firmy, które produkują naturalne karmy takie jak na przykład makaron dla psa, a ja muszę dodać, że to bardzo ciekawa forma karmy dla zwierzaków makarony dla psów można kupić w wielu smakach a co najważniejsze są one zrobione z odpowiednich produktów i maja dopasowany bilans energetyczny dla naszych zwierzaków. Przyznam się szczerze, że jeśli tylko mam trochę więcej wolnego czasu sama zabieram się za robienie makaronu dla moich psów, staram się, żeby był w różnych smakach kolorach i formach. Oczywiście jak nie mam czasu dokonuje zakupu makaronu dla psa w sklepie zoologicznym bo moje pieski go uwielbiają.

Podsumowując jeśli już chcemy karmić nasze zwierzaki makaronem dobrze by było znaleźć taki odpowiedni dla ich układu pokarmowego, ponieważ ten nasz zwykły może im trochę zaszkodzić i szczerze zachęcam do spróbowania zrobienia go samemu bo to również bardzo miła sprawa zrobić coś dobrego dla swojego czworonoga.