Kiedy zaczęliśmy planować z mężem nasze wesele pierwszą rzeczą o jakiej pomyśleliśmy było to jaki zespół na wesele powinniśmy zarezerwować. Wiedzieliśmy, że nie chcemy dj-a, tylko prawdziwy zespół. W Łodzi jest jeden bardzo popularny zespół weselny, który ma nienaganną opinię. Wiedzieliśmy, że to oni muszą zagrać na naszym weselu.

Zespół sprawił, że każdy bawił się świetnie

znany zespół na wesele z ŁodziPonieważ zespół, który tak bardzo nam się podobał jest oczywiście niesamowicie popularny, bałam się, że nie zgramy się pod względem terminów i nie będziemy mogli zatrudnić właśnie tego, konkretnego zespołu. Musiałam chyba urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą, ponieważ ten znany zespół na wesele z Łodzi początkowo był zarezerwowany przez jakąś parę w terminie naszego ślubu, ale dziwnym zbiegiem okoliczności para odwołała swoją rezerwację. W czasie wesela tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że zatrudnienie tego zespołu było świetną decyzją i wszystkie opinie w Internecie i wśród znajomych są jak najbardziej prawdziwe. Zespół był świetny – granie muzyki na żywo wychodziło im bardzo dobrze, a dobór piosenek był bardzo dobry, bo grali tak różnorodne kawałki, że każdy z gości znalazł coś dla siebie przez co parkiet był praktycznie cały czas. Uważam, że do takiego trzeba mieć prawdziwy talent. Nigdy nie zapomnę też pierwszego tańca i tego magicznego klimatu, który udało się stworzyć temu zespołowi grając tak pięknie ulubioną piosenkę mojego męża i moją.

Wiedziałam, że zespół weselny spisze się dobrze, ale nie spodziewałam się, że będą oni aż tak niesamowici. Nie wiem jak ten zespół to robi, ale mają oni niesamowity talent do tego by zachęcać ludzi do zabawy, ale nie w taki kiczowaty i nachalny sposób. Bardzo podobało mi się też to, że oprócz grania muzyki, główny wokalista był też swojego rodzaju wodzirejem, który jak to określiła moja siostra „dawał czadu”.

Kategorie: Rozrywka