Bardzo lubię rozpieszczać moją małą córeczkę. Ma ona już prawie rok i odkąd się urodziła kupuje jej masę rzeczy. Szczególnie często wybieram się do sklepu odzieżowego, gdzie mogę kupić jej piękne ubranka, w których wygląda wprost olśniewająco. Zbliżała się jesień i dla mnie był to najlepszy moment na to, aby kupić jej trochę zimowych i jesiennych ubranek.

Zdecydowałam się na kupno czapki niedźwiadka

czapka niedźwiadek dla dziewczynkiSzczególnie potrzebowałam dla niej kilku czapeczek na chłodniejsze dni. Na szczęście po przyjściu do sklepu odzieżowego od razu rzuciła mi się w oczy piękna czapeczka, która wyglądała naprawdę pięknie. Była to czapka niedźwiadek dla dziewczynki. Była ona idealna dla dzieci w tym wieku, ponieważ można ją było zawiązać dziecku pod szyją, żeby jej przypadkiem nie zrzuciło. Zakrywała ona uszka dziecka, żeby się nie przeziębiło, ale zarazem odsłaniała czoło, żeby czapka nie nasuwała się mu na oczy. To było bardzo wygodne i praktyczne. Zdecydowałam się na kupno takiej czapeczki wykonanej z miękkiej i delikatnej wełny, która jest tkaniną bardzo ciepłą ale jednocześnie zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza. Nie będę również ukrywać, że bardzo spodobały mi się uszka niedźwiadka, które były przyszyte na samej górze czapeczki. To wyglądało naprawdę uroczo i pasowało do czapeczki przeznaczonej dla dziewczynki.

Już wkrótce przekonałam się o innych atutach zakupionego przeze mnie ubranka. Czapkę można było prać w pralce i bardzo szybko ona schła. Po wyschnięciu natomiast nie wymagała ona prasowania i można ją było od razu zakładać na główkę dziecka. Byłam z niej bardzo zadowolona, ponieważ była elastyczna i mocno się rozciągała, dzięki czemu bez problemu zakładałam ją na główkę dziecka nawet wtedy, kiedy córka spała i leżała w wózku.