Swoją pracę w hotelu bardzo doceniałam, ponieważ miałam masę interesujących obowiązków. Na dodatek odpowiadałam za pracę całego personelu i kierownik zawsze był ze mnie zadowolony. To dawało mi mnóstwo satysfakcji i nakręcało do dalszych działań i rozwoju.

Zakup ręczników w sklepie internetowym

ręczniki sklep onlineNa ostatnim zebraniu, które zorganizował kierownik, dowiedziałam się, że koniecznie było obcięcie kosztów. Zajmowałam się zamówieniami pościeli, ręczników i odzieży dla personelu, więc wiedziałam, że ta informacja była skierowana przede wszystkim do mnie. Po zebraniu zaczęłam analizować wszystkie wydatki i zaznaczyłam, na co najwięcej pieniędzy szło z budżetu. Były to ręczniki, które zamawiałam w największych ilościach i nie do końca niskiej cenie. Uznałam, że czas na zmianę dostawcy. Zaczęłam grzebać w sklepach internetowych, ponieważ głównie tam mogłam liczyć na jakieś rozsądne ceny. Interesujące mnie do hotelu ręczniki sklep online, który znalazłam oferował je w hurtowych ilościach, a tylko taka oferta mi odpowiadała. Cena, która była podana za komplet ręczników, najzwyczajniej wbiła mnie w fotel. Była to dokładnie połowa ceny, którą płaciłam do tej pory. Wystarczyło zamawiać ręczniki z tego sklepu internetowego i już zaoszczędziłam sporą część budżetu. Ze swoim pomysłem udałam się do kierownika, który był zadowolony z mojego planu. Kupiłam więc ręczniki hotelowe z tego sklepu i od tamtej pory tylko w tym sklepie internetowym robiłam zakupy. Ręczniki były dobre jakościowo.

Dzięki wdrożeniu oszczędności hotel znowu wyszedł na prostą. Nawet obrusy kupowałam w tym sklepie a z czasem już tylko tam robiłam zakupy. Ze współpracy jak i niskich cen byłam zadowolona, ponieważ udało mi się zaoszczędzić na tym wszystkim ogromne sumy pieniędzy.