Każdy z nas ma sporo ubrań. Nas pewno w naszej garderobie można znaleźć koszulki i na długi rękaw, jak i na długi rękaw. Mogą one być dość proste, jednolite, bez żadnych nadruków. Albo możemy mieć koszulki, które mają jakieś napisy lub jakiekolwiek nadruki. Ja w swojej szafie mam dość spora takich koszulek. Zakładamy je jak jest ciepło i ona nam wystarczy lub jak jest zimno to zakładamy pod sweter. 

Koszulki dostępne w różnych kolorach

Koszulka KOKAJuż dawno straciłam rachubę ile tak ja mam tych koszulek w szafie. Co jakiś czas kupuję je w sklepie. Często korzystam z okazji i nie w sposób nie kupić jakieś koszulki, która akurat jest po przecenie. czasami można kupić dwie koszulki w cenie jednej. Dlatego też często kupuje na wyprzedażach. Aż tak nie idę za modą. Jak mi się podoba koszulka, to po prostu ja kupuję. W ten sposób mam już jedną szafę wypełnioną w same koszulki. Jak mi się jakaś znudzi i już w niej nie chodzę, to porostu ją oddaje komuś. Albo komuś z rodziny oddaję, albo znajomym. Koszulka KOKA jest w mojej szafie najpopularniejsza. To takie proste koszulki bez żadnych głębokich dekoltów. To taka zwykła koszulka. Skoro ma tak dużo koszulek w szafie, to już je uporządkowałam kolorystycznie. I tak wychodzi, że mam sporo koszulek w kolorze czerwonym, lubią ten kolor. Inne jakie są zaraz po tych czerwonych, to te o kolorze niebieskim, raczej takim ciemnym, mam parę koszulek w kolorze żółtym, zielonym i czarnym i jest jeszcze parę innych kolorów. Większość ma tam jakieś napisy. Wszystkie są na mnie dobre i co najważniejsze w  praniu się nie skurczyły, a to jest istotne. Warto kupować koszulki lepsze gatunkowo i mieć je na bardzo długi czas. Mam tyle koszulek, że mogę codziennie chodzić w innej koszulce i to przez dwa miesiące.

W swojej szafie mam dość sporo koszulek KOKA, które są zwykłymi koszulkami bez krzykliwych napisów, dekoltów itp. To koszulki o średniej długości. Każdy z nas ma takie koszulki w swojej szafie. Często przecież zakładamy je pod coś, pod bluzę, sweter itp. W sklepach jest bardzo duży wybór przeróżnych koszulek. także każdy trafi w swój gust.