Firma CASE Construction zajmuje się produkowaniem i dostarczaniem na nasz rynek różnorodnych sprzętów ciężkich, które pomagają w pracy na różnorodnych budowach. Jednym z produktów przez nią dostarczanych są koparki, które różnią się między sobą swoją budową, a co za tym idzie, również szczególnymi właściwościami i potencjalnymi zastosowaniami.

Koparki do szczególnych zastosowań

koparki CASEJeśli chodzi o koparki CASE, wszystkie sprzęty dostarczane w tej kategorii przez przywoływanego producenta, budowane są przede wszystkim z myślą o ich użytkownikach. Oznacza to, że konstrukcja sprzętu skupia się na zapewnieniu możliwie jak największej mocy i wytrzymałości urządzenia. Towarzyszy temu założenie wykonywania pracy w możliwie jak największym komforcie, zachowując jednocześnie pełną kontrolę nad sprzętem i jego zachowaniem na polu budowy. CASE, mając na uwadze różne zastosowania koparek na budowach i w innego rodzaju miejscach, proponuje swoim klientom koparki różnego rodzaju. Znajdziemy więc w asortymencie tego producenta koparki gąsienicowe charakteryzujące się długim i krótkim promieniem. Znajdziemy też midi i minikoparki, które sprawdzą się w ciasnych miejscach, utrzymując zarazem koszty związane z eksploatacją sprzętu na niskim poziomie. CASE dostarcza również koparki, które znajdują swoje zastosowanie w szczególnych warunkach i nadają się do szerokiego wykorzystania, np. w kopalnictwie.

Firma CASE dostarcza również na rynek koparki, które poruszają się nie przy pomocy popularnych gąsienic, ale wykorzystując do tego celu koła. Tego typu sprzęty gwarantują wysokie udźwigi i parametry kopania, wykorzystując do tego kompaktowe nadwozie i doskonale wyważoną konstrukcję, bez której koparka kołowa nie mogłaby skutecznie wykonywać swoich zadań.