Narodziny dziecka są przełomowym momentem dla każdego rodzica, a szczególnie matki, która przez wiele miesięcy się przygotowuje na ten moment. Między innymi kompletując wyprawkę dla maluszka, która będzie mu służyć od pierwszego dnia.

Jakie wyposażenie ma wózek marli 4baby?

wózki spacerowe 4babyZakup wszystkich,  niezbędnych rzeczy dla maluszka może sprawić nieco kłopotu  przyszłej mamie, ponieważ lista jest długa. Trzeba też brać pod uwagę, że nie wszystko co jest polecane jest konieczne, dlatego najlepiej skupić się na podstawowych elementach, bez których opieka nad maluchem będzie niemożliwa. Do takich produktów na pewno można zaliczyć wózek, który musi mieć każdy maluch. Na początku trzeba kupić gondolę, która ma płaskie dno i wysokie brzegi, a kiedy maluch nauczy się samodzielnie siedzieć, to konieczna będzie spacerówka. Wózki można kupić w komplecie 2w1 lub oddzielnie, kiedy będą potrzebne. Jeżeli chodzi o modele dla nieco starszych dzieci, to wózki spacerowe 4baby są uznawane przez wielu klientów za jedne z najlepszych, ponieważ mają świetne wyposażenie. W takim wózku liczy się komfort i bezpieczeństwo malucha oraz praktyczność. Modele marki 4baby są wyjątkowo lekkie, ponieważ mają aluminiową konstrukcję i posiadają jedynie niezbędne elementy wyposażenia. W jego skład wchodzi pojemna torba na zakupy pod wózkiem, osłonka nakładana na nóżki dziecka w trakcie zimy, moskitiera oraz folia przeciwdeszczowa. Dodatkowo do wózka można dokupić torbę pielęgnacyjną, która zawiesza się na poręczy do prowadzenia.

Tego typu wózki spacerowe są idealne do użytku miejskiego, gdyż doskonale sobie radzą z kostką brukową, krawężnikami, schodami i stromymi podjazdami. Dostępne są w wielu kolorach idealnych dla dziewczynek i chłopców, zatem jest w czym wybierać.