Moja koleżanka namówiła mnie na ciekawy kurs. Zdecydowałam się na niego bo Kasia zachwalała go. Sama jakiś czas temu z niego skorzystała i dzięki niemu zdecydowała się na otworzenie swojej firmy. Miała na początku ciężko ale z czasem pojawili się klienci i teraz szuka kogoś do pomocy. Jak ukończyłabym kurs i chciałabym z nią współpracować mogłybyśmy razem prowadzić firmę.

Projektowanie wnętrz stało się moją pracą

projektowanie wnętrz w SzczecinieZdecydowałam się na ten krok bo chciałam zmienić coś w moim życiu. Jakiś czas temu dzieciaki poszły do przedszkola a ja siedziałam w domu. Mąż nigdy nie wyganiał mnie do pracy, dobrze nam się powodziło ale sama czułam, że muszę zacząć coś robić dla siebie żeby czuć się spełnioną kobietą. Kurs z projektowania wnętrz naprawdę był bardzo ciekawy dla mnie. Wiele się z niego nauczyłam. Był prowadzony przez znane osoby, które działają w tej branży. Projektowanie wnętrz w Szczecinie było dla mnie idealnym rozwiązaniem. Kidy ukończyłam kurs, koleżanka dała mi szansę u pracę u siebie w firmie. Na początku wiele jej pomagałam i sporo się od niej też uczyłam. Z czasem kiedy miała już do mnie zaufanie zaczęła mi zlecać mniejsze projekty. Czułam się bardzo dobrze w tej pracy. Branża ta dawała możliwość pracowania z domu kiedy tego potrzebowałam i to było dla mnie bardzo wygodne. Cieszyłam się, że zdecydowałam się na szkolenie i tak dobrze sobie na nim poradziłam. Z dnia na dzień mam coraz więcej klientów i bardzo się cieszę z tego faktu.

Projektowanie wnętrz w Szczecinie cieszy się dużym powodzeniem ale mam także klientów z okolicznych miejscowości a nawet jeden z klientów polecił nas swojemu znajomemu, który na stałe mieszka za granicą. Moja rodzina wraz z mężem bardzo mnie wspierają w moim rozwoju i cieszę się, że mogę na nich polegać.