Jestem projektantem wnętrz i uwielbiam swoją pracę. Mam wielu klientów i nie narzekam na brak zleceń. Zawsze staram się być elastyczny i dopasowywać swoje umiejętności do potrzeb moich klientów. Słucham ich i doradzam w każdej kwestii. Teraz przygotowuję kuchnie dla swojej znajomej.

Przygotowuję projekt kuchni

kuchnie na wymiar nowy sączMoja koleżanka ze studiów jest bardzo wymagająca. Ma znajomego stolarza, który wykona dla niej kuchnie na wymiar nowy sącz. Potrzebuje dobrego projektu. Stolarz także mógł jej zaprojektować całą kuchnię ale Aleksandra nie wyraziła na to zgody. Zawsze chciała żebym to właśnie ja zaprojektował jej kuchnię jej marzeń. Muszę przyznać, że trochę obawiam się współpracy z Olą. Ona jest bardzo ciepłą osobą ale jeśli chodzi o wspólną pracę to będzie nasze pierwsze zlecenie. Wiem, ze jest wymagająca i mam nadzieję, że uda mi się jej sprostać. Kuchnie na wymiar nowy sącz są droższe od tradycyjnych kuchni, które można zakupić w sklepie. jednak wydatek ten na pewno się opłaca. Kuchnie na wymiar nowy sącz, które ja przygotowuję zawsze podobają się moim klientom. Staram się żeby mieli miejsce na wszystkie swoje garnki, talerze i sztućce. W kuchni powinno być sporo miejsca żeby pochować wszystkie materiały z których na co dzień się korzysta. Porozmawiałem z Olą i mam tydzień żeby przygotować dwa projekty. Ola wybierze jeden, który najbardziej jej się spodoba. Jej stolarz jest już gotowy do pracy i czeka na zatwierdzenie przez Olę projektu. Bardzo dobrze nam się pracowało.

Ola nie była taka straszna a kuchnia, którą wspólnie stworzyliśmy jest cudowna. Stolarzowi projekt się spodobał i stwierdził, że jest na prawdę bardzo dobrze przemyślany. Już nie mogę się doczekać końcowego efektu. Ola ma mnie zaprosić jak kuchnia zostanie zamontowana u niej w mieszkaniu. 

Kategorie: Dom i ogród