Przeprowadziłam się niedawno do nowego mieszkania, które kupiłam po bardzo okazyjnej cenie. Spodobało mi się to, że mogłam je kupić niemal w pełni urządzone, mimo tego, że wcześniej nikt tu wcześniej nie mieszkał. Po prostu deweloper wymyślił, że zatrudni projektanta wnętrz i wstawi meble do mieszkań. Przyszłam więc prawie na gotowe. Prawie, bo trochę rzeczy wymaga wykończenie i wstawienia dodatkowych elementów dekoracyjnych. 

Kinkiety do łazienki i nie tylko

kinkiety sklep internetowyDo kupna mieszkania przymierzałam się już od kilku lat. Dopiero kilka miesięcy temu udało mi się znaleźć mieszkanie, które idealnie wpisało się w moje oczekiwania. Przede wszystkim było już po części urządzone i to przez profesjonalnego projektanta wnętrz. Mi pozostało pouzupełnianie pewnych rzeczy oraz udekorowanie mieszkania, w celu nadania mu odpowiedniego charakteru. Jednym z pomieszczeń, które bardzo mi się podoba, jest łazienka. Brakowało w niej jednak klimatycznego oświetlenia, które mi osobiście bardzo się podoba. Uznałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie powieszenie w łazience kinkietów. Poza łazienką uznałam, że również w korytarzu przydadzą się tego typu lampy. Znalazłam więc oferujący dobrej jakości kinkiety sklep internetowy i zamówiłam takie, które najlepiej odpowiadały mojej koncepcji. O założenie kinkietów poprosiłam znajomego. Okazało się, że kinkiety to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze bardzo dobrze oświetlają mi lustro w łazience, po drugie nadają klimat, a po trzecie są bardzo atrakcyjnym elementem dekoracyjnym zarówno w łazience, jak i w korytarzu.

Od niedawna mieszkam w moim pierwszym mieszkaniu na własność. Skończyłam je urządzać, a raczej wykańczać. bo urządzone wstępnie już było. Jedną z najważniejszych zmian było zawieszenie w kilku miejscach kinkietów. Urozmaiciło to oświetlenie pomieszczeń, przez co mogą dowolnie zmieniać ich klimat. 

 

Kategorie: Dom i ogród