Do tego wszystkiego namówiła mnie moja dziewczyna. Zobaczyła gdzieś w gazecie ogłoszenie, że kręcą w naszym mieście jeden z odcinków popularnego serialu i szukają statystów i aktorów pobocznych. Zaproponowała, byśmy razem poszli na przesłuchania.

Przyznam, że od zawsze lubiłem produkcje filmowe

produkcja filmowaStwierdziłem, że w sumie nie widzę żadnych przeciwwskazań. Oboje nudziliśmy się na przydługich urlopach, w związku z czym z chęcią postanowiliśmy w ten sposób zagospodarować nadmiar swojego wolnego czasu. Przyznam, że gdy tylko dotarliśmy na przesłuchania stwierdziłem, że jest to zupełnie inne niż to, co sobie wyobrażałem. Wszyscy byli profesjonalni i uśmiechnięci – dla uczestników były także przygotowane napoje i przekąski. Mieliśmy ogromne szczęście – nie tylko oboje przeszliśmy pozytywnie przez przesłuchania, ale jeszcze w dodatku mieliśmy grać w tych samych scenach. W tamtym momencie dziękowałem już dziewczynie za to, że udało jej się wypatrzyć to ogłoszenie w gazecie. Byłem więcej niż szczęśliwy mogąc tutaj być i grać tę poboczną rolę. Nie spodziewałem się, że ta produkcja filmowa tak bardzo mi się spodoba. Najlepsze było jednak po wszystkim. Wiedzieliśmy dobrze kiedy zostanie wyemitowany odcinek, w którym wystąpimy. Specjalnie wszystko przygotowaliśmy na ten dzień, i choć zwykle nie oglądamy tego serialu, tym razem usiedliśmy przed telewizorem. Wspominaliśmy różne historie związane z każdą sceną, której kręcenia byliśmy świadkami. To było coś niesamowitego. Najzabawniej było jednak oglądać własne twarze w serialu ze świadomością, że oglądają to tysiące osób w całym kraju.

Podczas oglądania telewizji co jakiś czas dzwoniły telefony od członków rodziny i znajomych z pytaniem, czy graliśmy w pewnym serialu. Byliśmy bardzo rozbawieni przy każdej tego typu rozmowie.