W sklepach można znaleźć naprawdę wiele różnych rodzajów kreatyny, warto więc dowiedzieć się o nich czegoś więcej, żeby wiedzieć na co najlepiej jest się zdecydować. Postaram się opisać kilka różnic dotyczących monohydratu oraz jabłczanu, które są niezwykle popularne.

Kreatyna jest z pewnością dobrym wyborem

kreatyna biotech usaPod względem uzyskiwanych efektów z całą pewnością lepiej wypada monohydrat kreatyny. Jest tak ze względu na dużą zdolność tej substancji do wiązania oraz zatrzymywania wody w komórkach ciała. Natomiast jabłczan jest bardziej stabilny i odporny na kwas żołądkowy, dzięki czemu lepiej się wchłania. Warto się zastanowić nad tym czego konkretnie potrzeba, jeśli maksymalnych efektów to najlepszy będzie monohydrat, szczególnie jeśli będzie się miało możliwość regularnego przyjmowania tej substancji. W innym przypadku można pomyśleć nad jabłczanem, który zapewni masę mięśniową niezwykle odporną na wszelkie zmiany oraz braki w przyjmowaniu kreatyny. Ogółem są to niezwykle bezpieczne substancje, o ile tylko stosuje się do zaleceń producenta. Nie można stosować kreatyny w przypadku problemów z nerkami, wątrobą lub trzustką. Trzeba o tym pamiętać, bo przecież zdrowie jest najważniejsze. Naprawdę dobrze opisana okazała się kreatyna biotech usa. Producent postarał się żeby wszystkie informacje byly jasne, co mi osobiście się spodobało. Ogółem warto też sprawdzać jaką opinię na temat danego producenta mają ludzie ćwiczący już dłuższy czas. Potrafi to naprawdę sporo powiedzieć o jakości jego produktów.

O lepsze efekty treningowego oraz budowę ciała jak najbardziej trzeba walczyć. Obecnie jest ogromna ilość możliwości z których można skorzystać, a kreatyna jest w tym przypadku niezwykle popularna oraz skuteczna. Dobrze jest chociaż spróbować co ma do zaoferowania.