Od jakiegoś czasu borykam się z trudną sytuacją finansową. Moja narzeczona Katarzyna zaproponowała, żebym poszukał zawodu związanego z moją komunikatywną znajomością języka francuskiego. Zacząłem przeglądać oferty pracy i w bardzo krótkim czasie udało mi się znaleźć interesująca posadę.

Kto może być przedstawicielem na terenie Francji?

przedstawiciel we francjiPoszedłem zestresowany na rozmowę, a tam miły pan zaproponował mi pracę jako przedstawiciel we Francji. Obowiązki miałem dosyć proste. Chodziło o to, bym poruszał się między głównymi miastami i spotykał się z przedstawicielami firmy. Zgodziłem się, i już po dwóch tygodniach pracowałem jako przedstawiciel we Francji. Otrzymałem piękne, nowe auto służbowe wraz z laptopem i telefonem komórkowym. Bardzo szybko przekonałem się, że jest to praca w sam raz dla mnie. Nie dość, że ciągle byłem w ruchu, to jeszcze zawierałem nowe znajomości! Załatwiam wiele biznesowych spraw, cały czas pozostając w ruchu. Moja narzeczona Katarzyna była bardzo zadowolona z naszego stanu konta, bo już po pierwszym miesiącu otrzymałem sowitą premię. Przy znajomych chwalę się swoimi przygodami i wiem, że przedstawiciel we Francji to moja wymarzona praca. Podoba mi się, że ciągle rozwiązuje różne spory prawne i pomagam Polakom we Francji. Nie ukrywam, że często jestem zmęczony, a po kilku intensywnych spotkaniach mam ochotę paść na łóżko i zasnąć. Często biorę też udział w negocjacjach z firmami transportowymi. Przede wszystkim odczuwam jednak satysfakcję z wykonywanych obowiązków, a zarobione pieniądze chcę przeznaczyć na budowę wymarzonego domu z ogrodem.

Już nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu, zwłaszcza, że tęsknie za wspaniałymi ludźmi, jakich udało mi się poznać za granicą. Mogę śmiało polecić taki zawód każdemu, kto zna język francuski i nie boi się wyzwania, jakim jest podjęcie zatrudnienia za granicą. Jest to stała praca z bardzo dobrymi zarobkami, jednak trzeba mieć spore umiejętności komunikacyjne i odporność na stres.

Kategorie: Usługi