Pracuję w agencji reklamowej. Spędzam cały dzień w pracy przed komputerem, a jako, że często pracuję też po godzinach to bywają dni, że siedzę na moim fotelu biurowym kilkanaście godzin. Mój kręgosłup jakiś czas temu zaczął odmawiać mi posłuszeństwa. By zwalczyć ból zainwestowałam w specjalną poduszkę pod plecy, która bardzo mi pomogła. Mój komfort pracy znacznie się polepszył.

Poduszka pod plecy to must-have

poduszka pod plecy na fotel biurowyNa szczęście szybko poradziłam sobie ze swoimi bólami kręgosłupa. Kupienie poduszki wpłynęło pozytywnie również na zmniejszenie napięcia mięśni pleców, które często mnie męczyło, w szczególności po długim dniu w pracy. Wybór poduszek ortopedyczny jest bardzo duży, więc trochę zajęło mi znalezienie poduszki, która spełni moje oczekiwania. Przede wszystkim zależało mi na takim produkcie, który będzie pasował na różne rodzaje krzeseł. Moja poduszka pod plecy na fotel biurowy posiada elastyczne pasy, dzięki którym jej montaż na jakimkolwiek krześle lub fotelu jest bardzo łatwy. Poduszka pasuje zarówno do fotela w mojej pracy, jak i do krzesła biurowego, z którego korzystam we własnym domu. Poduszka wygląda bardzo nowocześnie, ponieważ wykonana została wykonana z siatki. Jest dość elastyczna, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do moich pleców. A co za tym idzie, mój kręgosłup jest w prawidłowej pozycji.

Każdy, kto pracuje przed komputerem tak dużo jak ja, na pewno wie, że jest to dość obciążające dla kręgosłupa. Dlatego naprawdę polecam kupić dobrą poduszkę pod plecy, która zdecydowanie zwiększy komfort pracy, uwolni od bólu pleców i rozluźni mięśnie. W sklepach dostępnych jest dużo poduszek tego typu, o różnym kształcie i w różnym przedziale cenowym. Myślę więc, że każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadać jego potrzebom.