Od ilości serduszek pod naszymi zdjęciami zależy to, czy Instagram będzie nasze konto promował, czy też nie. Aby jednak zacząć dostawać więcej polubień trzeba poświęcić mnóstwo czasu wdrażając różne taktyki, co niestety wiąże się z długim przesiadywaniem na aplikacji. Można sobie jednak z tym poradzić po prostu kupując lajki.

Kupowanie polubień na Instagramie

jak kupić like na instagramInstagram stara się robić wszystko, abyśmy spędzali na nim, jak najwięcej czasu, co oczywiście z punktu widzenia biznesowego jest jest jak najbardziej zrozumiałe. Nie od dziś mówi się o tym, że warto odpowiadać jak najszybciej na komentarze oraz wiadomości ponieważ ma to wpływ na nasze statystyki. Podobnie jest w przypadku odwiedzania innych kont i komentowania lub lajkowania. Jednakże nie każdy ma na to czas podobnie, jak nie każdemu chce się wdrażać inne metody na to, by wypromować swoje konto. Dlatego najszybszym sposobem ku temu jest po prostu zakupienie polubień. Dziś mamy do dyspozycji proste sposoby na to, jak kupić like na Instagram a robi się to przy pomocy polskich stron. Niegdyś sprzedaż polubień możliwa była tylko na zagranicznych i podejrzanych stronach bez jakiegokolwiek potwierdzenia, że nie zostaniemy oszukani. Dziś jednak mamy do dyspozycji porządne, polskie strony cieszące się wysokim uznaniem, które gwarantują nam najwyższą jakość swoich usług.

Zamawiając polubienia na polskich stronach możemy bowiem od razu dokupić także obserwacje lub komentarze. Często też spotkamy się z pakietami 3w1, które wychodzą nas taniej niż kupowanie wszystkiego osobno. Co jednak najważniejsze, polskie strony oferują zakupienie lajków z dobrej jakości kont, czyli takich, które nie przypominają w ogóle botów i są cały czas aktywne, czy nawet z polskich profili, co powinno ucieszyć osoby, które na Instagramie korzystają głównie z polskich tagów.

Kategorie: Marketing