Moja siostra cieszy się pięknymi, długimi i gęstymi włosami, które odziedziczyła po naszym tacie. Niestety,ale wraz z włosami odziedziczyła też silne owłosienie ciała.  Co prawda nie posiada włosków w niespotykanych dla kobiety partiach ciała, jednak są one bardzo wyraźne, gęste i ciemne.

Doskonała jakość depilacji laserowej

depilacja laserowa WrocławMoja siostra niejednokrotnie zwierzała mi się z problemów jakie przysparza jej golenie ciała. Nie chodzi tu tylko o stany zapalne po goleniu, lecz głównie o to, że nie dość, iż golenie zajmowało jej czasami nawet całą godzinę, to już wieczorem było widać odrastające włoski. Rzeczywiście, taka sytuacja może być bardzo niekomfortowa dla kobiety, szczególnie, kiedy wieczorem ma ona randkę. Postanowiłam zatem sprawić siostrze nietypowy prezent urodzinowy, którym była depilacja laserowa Wrocław ma świetne kliniki kosmetyczne w których można takową depilację wykonać i co najważniejsze, nie jest ona w wygórowanej cenie. Zważywszy na to, ile kobiety potrafią wydawać pieniędzy na specyfiki do golenia, na dobrą sprawę nawet oszczędzamy udając się na taką depilację. Siostra na wieść o umówionym zabiegu była wniebowzięta i ciągle mi dziękowała, a ja cieszyłam się, że trafiłam z prezentem. Po krótkim czasie od pierwszego zabiegu mojej siostrze zaczęły wypadać już pierwsze włoski które poddała depilacji laserowej, zaś po kilku wizytach w klinice, siostra nie miała na swoim ciele już żadnych, niepożądanych włosków. Była niesamowicie ucieszona rezultatami i pamiętam, jak chodziła po całym domu i namawiała nas z mamą, żebyśmy dotknęły jej gładkiej skóry na nogach.

Moja siostrzyczka cieszyła się, jak małe dziecko i wcale jej się nie dziwie. Kiedy zobaczyłam efekty zabiegu depilacji laserowej sama postanowiłam się na nią umówić. Skóra mojej siostry była bowiem gładziutka jak u dziecka. Nie występowały najmniejsze efekty uboczne, a nogi były po prostu idealnie gładkie.