Piękny makijaż wyglądający, jakbyśmy dopiero co wyszły ze studia wizażystki, który w dodatku zostaje z nami przez wiele dni i nocy? Wydawałoby się, że to niemożliwe, a tymczasem są to główne zalety makijażu trwałego nazywanego także permanentnym.

Zalety makijażu permanentnego brwi

makijaż permanentny brwiW dzisiejszych czasach dla wielu kobiet brwi są szczególnie problematyczne zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż. Przez wiele lat panowała moda na ich wyskubywanie, a przez wzgląd na to, że zabieg ten dla niektórych z nas bywał naprawdę nieprzyjemny i bolesny, czasami w akcje desperacji sięgałyśmy po maszynki do golenia. Na dłuższą metę ta metoda bywała naprawdę opłakana w skutkach ponieważ brwi nie dość, że szybko odrastały to w dodatku ciemniały i robiły się krzaczaste. Problem krzaczastych brwi może dotyczyć również kobiety które je wyskubywały bądź te u których takie brwi występują naturalnie. Makijaż permanentny brwi pozwoli nam uzyskać perfekcyjny kształt brwi i to w dodatku wyglądających naturalnie. Dzisiejsze metody robienia takiego makijażu nie opierają się na zamalowaniu całych brwi jednym kolorem, lecz na dorysowywaniu pojedynczych kresek imitujących włoski, które nie tylko w razie potrzeby zagęszczą nasze brwi, ale również wyrównają ich kontur. Ten sposób wykonywania makijażu permanentnego brwi sprawia, że nie musimy oczywiście ich malować, bowiem zawsze wyglądają perfekcyjnie i to w dodatku nie przez jeden dzień, a pół roku!

Nie musimy się zatem już martwić i głowić nad tym jak poskromić nasz brwi. Makijaż permanentny nada im doskonałego kształtu, a dzięki swojej trwałości mamy pewność, że zawsze wyglądają one perfekcyjnie. Kolejną zaletą jest fakt, że nie musimy ich oczywiście malować co zaoszczędza nam naprawdę bardzo dużo czasu zważywszy na to, ile musiałyśmy go poświęcać, aby nasze brwi wychodziły równiutkie.  

 

Kategorie: Uroda